Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választják mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választják mindig a vékony karcsú lányokat a pasik, és a telt vagy molett nők nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Mit látnak bennük fantáziát? Vagy ennyire undorító a súly felesleg ? Vagy mert a vékonyabb jó az ágyban?Ha viszont kellenek akkor meg azért mert nincs más aki kapóra jönne?

2012. máj. 5. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A média belénk súlykolta hogy a vékonyakat szeressük:D Amúgy kinek mi... nekem a vékonyabb kicsit teltebb de formás lányok a zsánereim:D
2012. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lila nyuszi ***** válasza:
42%

Miért nem fogysz le?


21/N

2012. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én duci vagyok, és van párom. A pasik megérzik, ha nincs önbizalmad, nem vagy megelégedve magaddal. Tudod erre szokták mondani, hogy kell legyen egy kisugárzása a leányzónak. Na, akinek alacsony az önbizalma, annak kisugárzása sincs. Egyébként minden pasinak más tetszik, de szerintem többen szeretik az átlagos, vagy picit teltebb lányokat, mint a csont soványakat. Persze, ha egy átlagos magassághoz 85 kiló felett vagy, el kéne gondolkoznod, mert azért már van, ami tényleg sok és csak nagyon kevés embernek tetszik.
2012. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejonnek a teltebb csajok :D 18/f
2012. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok túlzott kövér én csak 65 kiló vagyok és 165 cm de formátlan és kibuggyan a hájam oldalt azon vagyok hogy vékonyabb legyek. Ha férfi lennék én is a csinos kerek popsit választanám ,én is olyan szeretnék lenni de sajnos nagyon nehéz lemondani kedvenc étrendünkről is.
2012. máj. 5. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én 168 centihez vagyok 80 kg, és imád a párom. Olyan ruhát vegyél, amiből nem buggyan ki semmid, mert az akkor is csúnya, ha valakin csak 5-10 kiló plusz van. Egyébként meg szedd össze magad, és ne a vékony lányokat hibáztasd. Te is lehetsz vékony, vagy elfogadhatod magad úgy, ahogy vagy.
2012. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Nálam 69kgot nyomott a mérleg amikor észbe kaptam, most vagyok 53-54. 3 hónap alatt megerőltetés nélkül le tudod adni, járj el futni, igyál előtte 1000mg L-karnitint, este ne zabáld tele magad és kész is. Cukrot, fehérlisztet évek óta nem veszünk. Ha ez az álmod, küzdj érte!


21/N

2012. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

az okos férfiak ugy csinálják,hogy van egy nőjük,aki vékony,mindig tip-top és azzal mennek bulizni,haverok elé stb mert azt ugymond "jó mutogatni"

de ha már szexről van szó,akkor mindenképp egy teltebb,esetleg duci lány,mert azzal jobb:D

2012. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ezzel a média maszlaggal jöttök,nem értem miért kell állandóan ezzel dobálózni,egyébként tök egyszerű:A legfontosabb hogy a testsúly indexed legyen olyan tartományban ami a lehető legminimálisabbra csökkenti a testsúly miatt kialakuló betegségek kockázatát,az egészségünk fontosabb mint a másik nem véleménye.Ami még tökegyértelmű:Vannak emberi tulajdonságok ami miatt egyes emberek sokkal nehezebben tetszenekmeg másoknak mint mások,ilyen a szépség,az őszinteség,intelligencia,anyagiak,iskolázottság.Tehát miért kell kiakadni azon ha egy kövér/duci nő kevésbé kelendő mint egy átlagos(ideális) testsúlyal rendelkező?Most én is lázadjak mert 10 centis a péniszem és az intelligenciámhoz képest csak 8 általánossal rendelkezek ebből adodóan szegény is vagyok... Nem kellek senkinek.Miért?Mert nem férek bele az általánosan elvárható jellemzőknek.Ez van,bármennyire fáj,az élet ilyen.
2012. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem a külső számít,többnyire a normális emberek találnak nehezen párt azért,mert a népesség 90 százalékának MINDEGY,hogy kivel van.
2012. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!