Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/L vagyok,ő 30/F.Most végeztem,nagyon belezúgtam,szoktam vele beszélgetni,úgy érzem,hogy szimpatikus vagyok neki,de nem merek kezdeményezni.Mit tennétek a helyemben?
2012. máj. 5. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SEmmit.
2012. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát amig a sulidban tanit nem jó ötlet, mert ezért kirughatják::S elég kényelmetlen helyzet
2012. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy kiváncsiságból,nem egy veszprém megyei iskolába jársz ?
2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Válaszolva a kérdésre :

Hidd el,hogy jobb ha hagyod. Tudom pocsék érzés,de mindkettőtöknek elég kellemetlen helyzet lenne.Legfeljebb csak ARRA lennél jó.

Egyébként van felesége, gyereke ?

2012. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ; )
2012. máj. 5. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Most veszprém megyei a nem , vagy a feleség/gyerek kérdésre nem a válasz ?
2012. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Veszprém megyei,és nincsen se gyereke,se felesége,se barátnője,a szüleivel él : )
2012. máj. 5. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Lefeküdnél vele?
2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss,de szerintem az ha akármi is lehetne közte és köztem,nem a legelső szempont lenne : ) ....
2012. máj. 5. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebbol nem lesz semmi, tedd túl magad rajta, és keress egy veled korban megegyezo fiút.

22/F

2012. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!