Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány aki tetszik magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik magasabb mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok tetszik nagyon, ad arcra puszit de azért nem jár velem mert magasabb nálam 3-4-5 cm-el

mit tegyek?


2012. máj. 5. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állj fel egy székre okoska.
2012. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xDDD
2012. máj. 5. 22:36
 3/11 A kérdező kommentje:
persze éjjel nappal viszem a széket xD
2012. máj. 5. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor ez ne zavarjon! Ha pedig őt zavarja, akkor nem szeret igazán, tehát hagyd a fenébe. Minden esetre azért kérdezd meg, hogy csak ez-e a baja veled?
2012. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem azt mondta hogy csak ez az egy miatt nem jár velem.
2012. máj. 5. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

22:39 vagyok:

Akkor kamuzik. Más a baja, csak nem mondja, hagyd a fenébe.

18/L

2012. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Illuminált ***** válasza:
vágj le a lábadból 5-10 centit
2012. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj más nem tetszik a suliból :S:S
2012. máj. 5. 22:45
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Az én barátnőm többször utalt rá, mikor még nem jártunk, hogy a magas pasikat kedveli. Később kiderült, hogy 1-2 centivel magasabb nálam.

Nem vonalzóval járunk, tehát csak annyit láttunk, kb. azonos a magasságunk.

2012. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem lehet baja, ha ő mondja ezt akkor más a baja csak nem akar megbántani. Az én ex barátnőm nálam 10 cm el volt magasabb és fél évig jártunk és szerettük egymást nem érdekelt minket mások véleménye. A csajt ez nem nagyon izgatta pedig csak úgy mentek utána a jobbnál jobb pasik mert nem nagyon szép lány volt. Szóval ha ez nála akadály akkor nem csak ez a gondja.
2012. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!