Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom depis! Akar szakitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom depis! Akar szakitani emiatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 eve egyutt vagyunk, de mostanaban szakitani akar. En szep lany vagyok, nagyon szep barataim is voltak stb. nem ez a lenyeg. A lenyeg h a baratom sokkal gyengebbnek erzi magat, es folyton szakitani akar mert ugy erzi h nekem o soha nem lesz eleg jo, s h o csak tonkreteszi az eletem, s o nem tud senkit boldogga tenni, s h o beletorodik, mert ez a sorsa. Ma sokat magyaraztam h ez nem igy van, es szeretem. Szeretnem h csak jobban legyunk...de mintha felne boldog lenni...es fel az erzelmeit is kimutatni..Hogyan segitehtek rajta???
2008. ápr. 21. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Akárhányszor erről beszéltek, mondd el neki, h te Soha nem akarod elveszíteni, mert sokat jelent ő neked, és talán egy idő után már "elhiszi", és nem lesznek ilyen gondolatai.
2008. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En valoszinu hozzatennem, hogy lehet szebbet, okosabbat kaphatnal talan gazdagabbat is de boldog ugy erzed csakis vele lehetsz mert o a legjobb.

S hogy nagyon megijeszt ezzel, mert ugy erzed o ezt nem igy gondolja...

2008. ápr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a baj h ezt mondtam s akkor megjobban megijedt, s azzal jött h ö nem elég jó nekem,...
2008. ápr. 22. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:

A dolog elég összetett.

Azt írod "Én szép lány vagyok,nagyon szép barátaim is voltak stb..." ergo neked nagyon fontos a szépség, és tudod magadról is hogy nagyon szép vagy. Ez hiszed vagy nem teljesen áthatja a viselkedésed minden mozdulatod, amit a környezet egyből levesz.

Ez valóban előidézhet olyan reakciót, hogy úgy érzik nem elég "jók" hozzád. Ezen kéne kicsit változtatnod, és figyelni a környezeted hogy reagál.


A másik dolog lehet egy általános kisebbségi komplexus a barátod részéről, ami esetleg másban is megnyilvánulhat mint kettőtök viszonyában, munkában, iskolában stb. Ha ilyen van, és súlyos, akkor pszichológus is segíthet, nem ciki.

2008. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel én is igy vagyok...pontosan...bármikor bárhol fél attól hogy elveszithet, és pont ahogy mondod "beletörődik abba h ő nem lehet boldog"...azt mondta ha egyedül van nem kell aggódjon mások miatt...azt mondta én vagyok az egyetlen ember akit tényleg nem akar megbántani...szerintem annyit tehetsz, hogy mindennap elmondod neki, hogy mennyire fontos neked, mennyire szereted...és a lehető legjobban megpróbálod megérteni...remélem sikerül és nem veszititek el egymást...szüksége van RÁD remélem nem lesz gond
2008. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnalom hogy te is ilyen helyzetbe vagy. En voltam ebben a helyzetben es szakitas lett a vege,mert o biztos volt benne,hogy nem jo nekem, csak megront stb. De vegulis kibekultunk. Szerintem mond meg,hogy fejezze be ezt a hulyeseget, mert te szereted, s ha neked nem lenne igy jo akkor nem lennel vele mar reg, s neked nagyon rosszul esik hogy ilyeneket mond. El akar uzni magatol? Mert ha igy van,akkor szerintem hagyj neki egy kis idot, ne keresd, hallam mit tesz, akkor majd rajon mit mondott s mit tett ezzel, szenvedest fog okozni neked de sajat maganak is.
2008. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónál a pont nagyrészt. Én még hozzátennék pár dolgot. Emiatt, csak úgy, ha lehet ne szakíts vele, vagyis próbáld meg megbeszélni. De ne úgy mint az én első barátnőm. Úgy "oldotta" meg a problémát, hogy adta alám a lovat, hogy hát Ő sem biztos benne, hogy engem szeret, meg ilyenek. Ezek után meglepő módon folytattam, és ennek szakítás lett a vége persze, mert nem tűrte, ami érthető is valahol. Ilyet ne tégy, mert csak mindkettőtökkel kitolsz. Cáfolj rá, tudatosítsd (többször) hogy ezzel megbánt téged, és ez téged zavar. Ezt ne utólag közöld vele. Végül annyit hozzátennék, hogy én talán ennyire súlyos nem voltam, csak nem tudtam elhinni, hogy én hozzá képest, elég jól nézek ki, elég nagy vagyok(fölém járt egy évvel), stb...


Isak

2008. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hajjaj. Hát az én barátommal is sokszor hasonló gondok vannak. Nagyon érzékeny, és ha depis, akkor sokszor engem is megbánt amit nem akar, valamikor úgy is érzi, hogy már nem szeret annyira, persze amikor minden rendben van, akkor nagyon tud szeretni:) én mindig segítettem neki túlvészelni, ápolgattam a kis lelkét, soha nem viselkedtem úgy vele mint ahogy ő velem. De mondta, hogy ilyenkor jobb észhez téríteni, vagyis éreznie kell, hogy elveszíthet, ha így megy tovább, és hogy ne hagyjam magam...Persze mi már 3 hónapja, lassan 4 hónapja nem találkoztunk, így leginkább ennek köszönhető ez a helyzet:( de mikor vitatkoztunk, s mondta, h "nem szeret annyira, meg h csak barátként" és hogy legyen inkább vége, mindig pár napig eltűntem, hogy semmit nem hallott felőlem, és mikor újra beszéltünk hirtelen minden okés lett, megint úgy érezte, hogy csak velem lehet boldog, hogy szeret, stb....úgyhogy néha nem árt az, hogyha kicsit magára hagyod. Nem kell állandóan azt nézni, hogy neki mi a legjobb. valaki azt mondta, hogy az ilyen ember a legrosszabb aki így sajnáltatja magát. És ha tényleg szeret, és tegyük fel, hogy szakítotok miben lesz neki jobb? ezzel csak mind2őtöknek fájdalmat okozna....Ezt add a tudtára, hogy nem ez a megoldás.
2008. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én voltam a másik oldalon. Egy öntudatos, csinos lány mellett nehéz az élet. Ha nem akarod a fiút elveszteni, ne csak mondd hogy szereted, hanem hagyd hogy férfi legyen! Az önbizalmát ápold, fogadd el gyakrabban a döntéseit, ötleteit, mutasd ki hogy felnézel rá és fontos neked.
2008. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!