Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha tetszik amikor a pasim féltékenykedik?

Figyelt kérdés
Lehet hogy kicsit beteges, mi a véleményetek? 16/L

2012. máj. 9. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább gyerekes.
2012. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teletabi
2012. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt élvezed, hogy fontos vagy neki. és nem szép a határait feszegetned
2012. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem adok neki okot rá, csak nyitott vagyok más pasikkal is, talán az zavarja...
2012. máj. 10. 07:26
 5/8 anonim válasza:
Sztem undorito viselkedes, csak mert meg fiatal vagy es romokban hever az onbizalmad, talan nem ot kene "buntetni" ezzel... De ha azt mondom kepzeld el a szitut forditva, akkor sejted majd miert bajos ez a modszer. Ha peched van es a baratod pontosan ellened iranyitja a modszeredet, te leszel az, akinek mocskos nagy lelkiismeret furdallasa lesz, es bocsanatot ker! Vagy nem, es akkor a kapcsolatod megromlik.. Velem jatszadoztak mar igy, es nem lett jo vege. A feltekenyseg addig jo amig normalis keretek kozt zajlik (un. egeszseges feltekenyseg) de direkt ne jatssz ra! Mindkettotoknek szar lesz vegul! 23/F
2013. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Najo talan ez a valasz nem teljesen neked szolt, azert fogadd el, mert vegulis nem rosszindulatbol irtam, cs felhuztam magam egy kicsit. Akinek inge, vegye fel magara!!
2013. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha én ilyen helyzetben vagyok, akkor a pasim mindig megmondja nekem, ha féltékeny és akkor mondom neki h nincs oka rá mert őt szeretem és ezzel gond letudva:)

Én egyébként szeretem ha féltékeny, hiszen ezzel is kimutatja, hogy szeret és fontos vagy neki... Viszont egy bizonyos határig jó valakit féltékennyé tenni!

2013. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy k*rva vagy!!!!!
2013. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!