Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Vagy egyáltalán mit gondoljak erről/róla? (lent)

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet,hogy 2évet jártam egy nálam idösebb sráccal. Alig pár évvel volt idősebb,de azért elvárható lenne hogy felnőtt módjára viselkedjen. Április végén szakítottam vele. Nem ez volt az első összeveszésünk/szakításunk igaz,de mindig okom volt rá valami miatt. Távkapcsolatban éltünk már jópár hónapja. A lényeg hogy szakítás után 2héttel(!) összejött egy másik lánnyal... Most komolyan,legyetek öszinték,ez most csak nekem nagyon durva,vagy ez most mi? Pedig állítólag én voltam a nagy szerelme,azaz ember aki megváltoztatta az életét. És mikor mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik hogy 2évet ennyivel zár le,még beoltott hogy nekem NINCS JOGOM szenvedni,meg utálni őt,mert Ő mindent megtett,csak én nem értékeltem,és nemtudtam neki megadni azt amire vágyott. (pontosabban nem aludtam nála minden hétvégén,nem mentem el vele sörözni,bulizni,) Elhiszem hogy én szakitottam,de engedtessék már meg hogy sz@rul essen a dolog.
2012. máj. 9. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat attol kapcsolat h egyutt vannak minden ertelemben.. Az h belementel egy tavkapcsolatba. ... Hat no commment... Tudtad h mit valalsz..:-) es szerintem varhato volt egy kozeli not valasszon.. :-)
2012. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Ez nem durva! Csak nagyon rosszúl esik annak a félnek akinek még nincs senkije.


Egyébként amikor felteszik itt naponta 100x azt a kérdést h hogyan felejtsem el???

Mi a legjobb válasz? Keress mást ismerkedj! ÉS tényleg ez a leggyorsabb módja....


Szóval sz@rd le, mert ha te lettél volna az aki hipp hopp talál magának valakit akkor nem is érdekelne....


Szóval keress valakit...

2012. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban könnyebben lép tovább az egyik fél. Csak ez alapesetben az, aki szakít, és általában a kettő összefügg: azért szakít, mert van hová továbblépni.

Az exemmel négy évig éltünk együtt, ő szakított (én sem ellenkeztem különösebben), ő már a következő héten más csajjal járt. Együtt voltak egy hónapig, azóta már ő is látja, hogy a csajnak kb annyi esze van mint egy sült keszegnek, de az egy másik kérdés. Nekem is mocsok szarul esett, ő ugyanezt mondta, hogy nincs jogom beleszólni.


Én úgy látom, hogy jogunk tényleg nincs. A másikban kellene, hogy legyen annyi tolerancia, hogy nem dörgölöm az exem orra alá, hogy új nőm van.

26/L

2012. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Belementem,mert kitartottam mellette,ahogy ö is mellettem,de a végén már nagyon nehéz volt.

Nem hánytorgatta az orrom alá,de én ezt nemtudom felfogni hogy ha az egyik héten még iszonyat szerelmes vagyok a páromba,akkor hogy lehet hogy két hét mulva már teljesen nem,és egyböl mással van. Alapbol hogy mondhat valaki annak ilyeneket akit egyszer szeretett hogy "nem vagy elég jo, nem csinálod-ezt-azt, stb stb " Ha szerinte ennyire szar voltam,akkor miért nem szakitott már ö elöbb?

2012. máj. 9. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele, ő meg ezzel akart neked odapirítani. És sikerült is neki. Bosszút állt mert fájdalmat okoztál neki, kidobtad. Ennyi a történet. Szerintem ez minden kérdésedre magyarázat.
2012. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az elég rossz bosszu,ha ezzel tönkretesz egy másik lányt,csak azért hogy nekem rossz legyen..

De ha igyvan akkor elérte a célját.

Csak az a baj,hogy igy olyan mintha hazugság lenne minden eddigi szava...

2012. máj. 9. 19:29
 7/7 anonim válasza:
Ezzel a másik lánnyal próbálja leplezni az érzelmeit. Biztosan rosszul esett neki és nyomot hagyott az életében a szakításotok. 2 év nem kevés idő, igaz írtad hogy ezalatt voltak kisebb-nagyobb szakításaitok, de mégis. Lehet hogy először Ő is azt hitte hogy ez is csak egy kisebb szakítás lesz a távkapcsolat miatt, de amikor rájött hogy nem muszáj volt valakinél vigasztalódnia. A fiúk nem sírással rendezik el a szomorú ügyeket, inkább meg nem történtnek veszik, jelen esetben egy új párkapcsolatot kezd, ami nem ígérkezik tartósnak egyébként. Hajrá ahhoz hogy egy nap te is úgy tudj valakit mégegyszer szeretni, mint őt! Bármi bántana, várom leveled :)
2012. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!