Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Azt álmodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Azt álmodtam, hogy wc-n ülök és bekakiltam, miközben a barátnőm feküdt mellettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam ki? :S

Nagyonnagyon ciki :( 2 hónapja vagyunk együtt

19 F



2012. máj. 10. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Be is szartál? :D Az úgy korrekt.
2012. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Mond el neki, hogy ezt álmodtad..... Vagy elhiszi vagy nem :)
2012. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
sztem is mond el neki :P
2012. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

De jó neked, nincsenek gátlásaid.


/percekig nevettem.../

2012. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban voltam így a pisivel. Mondd el neki, egyszer véletlen becsúszott, vagy megérti, vagy nem.
2012. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha az én párommal történne, nem kellene kimagyaráznia, megértő lennék, balesetek előfordulnak.

Ha többször előfordulna, akkor meg az egészségéért aggódnék, de sosem nevetném vagy nézném le ezért. Egy normális lány nem tesz ilyet. 22/L

2012. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom kimagyarázni, bár elég bizarr a dolog. Ő is kakis lett :S .
2012. máj. 10. 21:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Júj ez durva, én azt hittem ilyen nem történhet. Én csomószor álmodtam, hogy kő keményen vécézek, de mindig felkeltem, hogy valójában is nagyon kell, de be nem pisiltem v. kakiltam. O.o

Szegény, sajnállak, bár kétlem, hogy ezért kidobna a barátnőd, én is meglepődnék valszeg, de attól még nem röhögnélek ki, vagy ilyesmi.

21L

2012. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ma is van min röhögni. Mindennap olvasni ilyen baromságokat. Imádlak, te srác :D
2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam már ilyet, de hálistennek csak a paplan alatt fingtam össze magam, reggel pedig külön takaróval ébredtem. Én igazából lesz_rtam a dolgot akkor, tedd Te is ezt. Előfordul az ilyen! Bár azért dokihoz menj el.
2012. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!