Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem őt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem őt de mindent elrontott egy csaj akiben azt hittem bízhatok

Figyelt kérdés

van egy nagyon bonyolult kapcsolatom.igazából kapcsolatnak se lehet nevezni,mert kimondva nem lett hogy együtt vagyunk.

utóbbi időben nagyon közel kerültem hozzá és hiába nem jártunk 'hivatalosan' lefeküdtem vele.viszont az egész gond ott kezdődött hogy belépve maradt facebookon a telomon és én nem jelentkeztem ki belőle hanem olvasgattam hogy mit csinál a hátam mögött.megtudtam hogy mikor hazudott nekem hogy kivel van és hiba esett nagyon szarul nem szóltam neki mert nem akartam hogy tudja hogy benne vagyok fbjében.pár napja egyik "bnőmnek" elmondtam hogy tudok mindent és megbíztam benne hogy nem mondja el neki.egészen tnap estéig semmi gond nem volt,mikor láttam hogy a csaj irt neki hogy valamit el kell mondania neki.rákérdeztem a csajnál és mondta hogy nem azt akarja elmondani neki,elkezdet faggatni meg terelni a szót.itt már tudtam hogy elmondja neki.és el is mondta. ráirtam a srácra és azt kaptam vissza h haggyam békén.irtam neki egy levelet h sajnálom de én is rég kiborulhattam vna a dolgai miatt.erre ma reggel irt nekem,lájkolgatott meg minden és most láttam h letiltott a srác.fogalmam sincs h mit tegyek.:( szeretem őt. és nem értem h ha akkor mért nem tnap este tiltott és ma mért irt nekem normálisan. mit tudnék tenni h helyrehozzam?


2012. máj. 11. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit..hagyd a fenébe.. lesz jobb.. :) ÉS fel a fejjel! :)
2012. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már semmit. Lebuktál, és az egyértelmű, hogy mi a véleménye hiszen letiltott.

De ez a hülye srác nem érdemel meg téged, ha egyszer hazudott többször is fog. Továbbá azzal a barátnőddel ezentúl vigyázz! Nem barátnő az ilyen.

21/L

2012. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem szabadna vele foglalkoznom. de szeretem és valamilyen szinten hibásnak érzem magam.nem szabadott vna ezt csinálnom mert tudhattam hogy megsértődik és mindent tönkretesz ez az egész.

azóta feloldotta a tiltást.nem tudom mit jelent ez :(

2012. máj. 11. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Azèrt tiltott mert vèrig sèrtette az hogy a titka kiderült,ebböl latszik h igazan nem törödött veled.A baràtnöd pedig csak szègyellheti magàt hogy ilyen alàzatosan viselkedett,mennyivel èrt vajon többet az a fiù mint a baràtsàgotok....?a szenvedès pedig kell nèha a szívnek.Ne foglalkozz a fiùval hadd làssa hogy nem törödsz vele,ha akar vmit akk elöbb bèkítsen ki.Bocsànatot kèrhetsz amièrt belenèztèl a fbjèbe de te v az àldozat ne viselkedj bünöskènt!:)
2012. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönõm:)

Próbálok nem foglalkozni vele.

A "bnõm" azôta is csak nyal neki és teljesen abban a tudatban él hogy õ ezzel nekem milyenjôt tett meg hogy milyen rossz ember vagyok hogy néztem fbjét. Igy hogy feloldotta a tiltást most remélem ez azt jelenti hogy lenyugodott.

2012. máj. 12. 11:56
 6/8 anonim válasza:
hát ha hülyének néz és át akar verni valaki azt általában megérzi az ember,szóval ne csodálkozzon hogy kaptál az alkalmon,inkább neki kellet volna magyarázkodni és nem neked kellett volna bocsánatot kérned,pár ember nagyon ért ahhoz hogy úgy intézze hogy te kérjél bocsánatot miközben ő a hibás mert kihasználja hogy nem akarod elveszíteni,lépj tovább felejtsd el a srácot menni fog hidd el nekem,személyes tapasztalatból mondom :) a csajt meg aki állítólag a "barátnőd " hagyd a francba szerzel új megbízhatóbb barátokat:)
2012. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta 1 év 8 hónapba boldog kapcsolatban élek ezzel a "sráccal" :)
2014. jan. 17. 21:13
 8/8 anonim válasza:
Ez de jó,tudni hogy mi történt azóta :D Gratula :)
2014. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!