Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell utaznom Kanadába nyáron.2 hét távollét nem jelenthet problémát egy komoly, jól működő kapcsolatban, ugye?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szerelmesek vagyunk még mindig. Ugye ennyi távollét nem teszi majd tönkre köztünk a kapcsolatot, ha beszélünk majd majdnem minden nap?

22N



2012. máj. 11. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy teszi, o is orulni fog, hogy vegre megdonthet mas noket is...
2012. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene, h gond legyen ennyi idő után két hét távollétből... viszont az, hogy erre nem tudod te magad a választ, az azt jelenti, h nem bízol meg benne, vagy magadban. Gondold ezt át előbb.
2012. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ugye
2012. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha mér ezen agyalsz az nem jó dolog..olyan mint ha nem bíznál a párodban!! Kérdés Ő is így vélekedik ? :S
2012. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
4 hónapja voltunk együtt mikor több mint 2 hétre elutaztam külföldre, és mi még beszélni se tudtunk, mert se net se térerő nem volt, csak az első pár napban. nehéz volt, de szerintem csak megerősített bennünket abban h mennyire szeretjük egymást:)
2012. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
előző vagyok. szóval csak annyi szerintem ne aggódj, főleg ha beszélni is tudtok egymással :)
2012. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi két hetente tudunk találkozni a barátommal,szóval nekem ennyi idő nélküle már megszokott dolog(persze hiányzik,hogy nem vagyunk többet együtt,de már több mint két éve járunk,így megtanultam lefoglalni magam).Két hét semmi,legalább is szerintem.Gondolom ti szinte mindennap találkoztok,így elég fura lesz majd,de ha szeretitek egymást,nem lesz gond.Foglald le magad és ne féltékenykedj.Menj el a barátnőiddel ide-oda,mondjuk nyaralni egyet,vagy ilyesmi.Ha pedig te mész ki Kanadába,akkor ne keseregj,hanem nézz meg mindent,amit csak tudsz,biztos szuper lehet.

22L

2012. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,most látom,hogy te utazol...szóval nézz meg mindent és érezd jól magad,külföldre menni tök jó.
2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj egy naplót az utazásról (füzetbe), tegyél bele képeket és ha kibírta nélküled, ha hazajöttél add oda neki.
2012. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
két hét nem a világ, ha nem bírjátok ki azt jelenti, hogy nem illetek össze ennyi.
2012. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!