Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a fiatalabb fiúk érdekelnek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és eddig csak fiatalabbak voltak nálam a barátaim... az ilyen 15-16 éves srácok érdekelnek inkább. :O
2012. máj. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ez az általános, de nincs ezzel gond.
2012. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem nincs vele különösebb gond.

Én pl. 17 leszek és egy 15 éves sráccal járok.

2012. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,itt vagyok 16/f
2012. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is a fiatalabb srácok érdekeltek 15 éves koromig. Legtöbbször tőlem fél-egy évvel fiatalabb fiúkba voltam szerelmes. Aztán jött a nagy áttörés... Egy éve vagyok együtt a lassan 20 éves barátommal. :) 16/L
2012. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor manapság azt mondjátok egy 22 éves srácra, hogy öreg, nem is csodálom. -.-"
2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ó szia :D 16/f
2012. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem tizenéves koromtól szinte csak a fiatalabbak vonzottak. Most nemsokára 30 leszek, és mindig pár évvel fiatalabb van. :) Utóbbi már tartósan, és remekül működik. :)
2012. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Nem a kor számít. :) Régebben (gondolok én itt a tizenhárom éves énemre) mindig az idősebb, elérhetetlen pasik érdekeltek. De most simán el tudnék képzelni magam mellett egy - akár - két évvel fiatalabb srácot is. :)

16/L

2012. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!