Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el szoktátok mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el szoktátok mondani a párotoknak, ha vki bókolt/megdícsért titeket?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, h. most azzal akarok dicsekedni. Nem vagyok én egy szépségkirálynő, tehát ezek, amiket írok nem mindennaposak, csak mostanában többször előfordult hasonló. Egyszerűen csak a múltkor találkoztam egy ismerőssel, férfival, és megdícsért, h. milyen jól áll ez a ruha, milyen csinos vagyok. Nem rég meg színházban voltam, és egy közös ismerősünkkel találkoztam, aki szintén mondott vmi pozitívumot. Egyikőnk sem akar semmit a másiktól, ezt a barátom is tudja, tehát nem is féltékeny emiatt. Csak érdekel, h. ti elmondotok-e ilyet a barátotoknak, és ha igen, akkor hogyan reagál rá?

2012. máj. 16. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmondom, és általában úgy reagál, hogy mondd ő is valami bókot!:)
2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sose mertem elmondani :D
2012. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha neked fontos valamiért, mondd el.

reakció remélhetőleg: "jó ízlése van" vagy ilyesmi

2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
el szoktam mondani, igen, ilyenkor büszkén kihúzza magát, és magáhozhúz, néha megcsókol. fordítva is hasonló szokott lenni, tehát gondolom ugyanazt érzi, mint én: büszkeséget. amikor azt mondja, hogy bejött egy lánynak, mindig tök büszke vagyok rá, hogy mások is meg akarnák kapni, de ő mégis az enyém. :)
2012. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem merem elmondani mert nagyon kiakad hogy más srác mért mond nekem ilyeneket. Féltékeny lesz és én ezt szeretném elkerülni.
2012. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!