Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más csaj dekoltázsának bámulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csaj dekoltázsának bámulása barátnő mellett?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy csodaszép barátnőd, akit nagyon szeretsz, de még sem neki vannak a világon a legnagyobb mellei.

Tökéletesnek tartod így is. Szereted.


Épp nincs melletted, amikor összetalálkozol egy nagymellű csajjal. Legyen az ismerős, kolléga, osztálytársad vagy csak vakon egy csaj az utcán, esetleg egy internetes fotó.


Megbámulod a melleit, és hiányérzeted van, hogy a barátnődnek nincs olyan?


Fantáziálsz róla? Mi az első dolog fiúk, ami eszetekbe jön?

Miért ennyire kihívóak a nagy mellek?



2012. máj. 16. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy nagymellű csajt :D

amugy ez természetes de azért mikor melleted van akkor ne nézz más csajokat mert bunkoság...

2012. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem van barátnőm akit nagyon szeretek neki mondjuk nincsen kis melle, de én másokét is megbámulom ami szerintem még így is természetes. Volt olyan hogy elmentünk buliba egy kisebb társasággal és előttem ült az egyik haverom barátnője és volt hogy annyira lehajolt hogy szinte majdnem teljesen kilátszódott a melle, na akkor egyből odanéztem, barátnőm meg csak mérgesen nézett felém és ennyi:D Egyébként nekem csak a természetesen nagy mellek jönnek be és nem az agyon plasztikázott valamik.
2012. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megnézem őket,de semmi több.
2012. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez csak nézés...ha barátnőm van az olyan lány aki számomra minden téren tökéletes.


olyan nő meg nem, is kell akinek a mellei között még egy f@sz sem fér el.

2012. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos.. ha az a lány lenne a barátnőm aki most tetszik nekem akkor nem érdekelnem más lány.

Neki nincs nagy melle de nem is azért szerettem bele.

2012. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És csak a nagy mellekre buktok? A kisebb, formásabb nem adja?
2012. máj. 16. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
de, a kissebb is adja
2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most szexről vagy párkapcsolatról van szó? szexbe a nagyobb párkapcsolatba meg mindegy de azért legyen neki valamekkora :)
2012. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ami épp tenyérre való, picit nagyobb tenyérre, az már 'valamekkorának' számít? :)
2012. máj. 16. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:

"Megbámulod a melleit, és hiányérzeted van, hogy a barátnődnek nincs olyan?" IGEN


"Fantáziálsz róla?" IGEN


"Mi az első dolog fiúk, ami eszetekbe jön?" hogy nem láttam a meccset az előző este


"Miért ennyire kihívóak a nagy mellek?" Mert nagyok!

2012. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!