Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy csaj, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy csaj, de félek tőle mármint nem úgy, hohy megver meg monden hanem attól hogy ő is olyan lessz mint az anyja?

Figyelt kérdés
Az anyja 1pénzéhes nő személy aki azért elvált az apjától mert annak elromlott a látása.És félek hogy ő is.ilyen lessz.Segítsetek a szivemre vagy az eszemre halgassak.?!
2012. máj. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
"Abban higgy amit a szíved diktál"
2012. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánositani egyáltalán nem biztos hogy olyan lesz anyám alkoholista én mégsem vagyok az és folytathatnám..
2012. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az én eszem azt súgja, hogy a lány neheztel az anyjára emiatt, és ezért valószínűleg pont az ellentéte lesz

de előbb ismerd meg, mert így nem mondhatunk semmit, pláne hogy egy másik személy miatt ítéled el...

2012. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne a szülei alapján ítélj meg egy embert. Ha van egy kis esze, tanul az anyja hibáiból, és csakazértse lesz olyan.


Jó példa erre a párom: anyuka elhagyta apukát egy pénzesebb pasiért, apuka alkoholista lett. A párom pedig gyerekként végignézte, ahogy széthullik a családja, és tanult belőle. Nem is ismerek nála kedvesebb, őszintébb, odaadóbb embert :)


Ismerkedj nyugodtan a lánnyal, aztán majd kiderül, mennyire ütött az anyjára.

2012. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen.
2012. máj. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!