Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb fiúba vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúba vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista lány vagyok akinek még soha sem volt fiatalbb barátja. most viszont nem tehetek róla de egy 17 éves srác dobogtatta meg a szívemet. tudom h kívülről ez röhejesnek hangzik, de nem tudok mit tenni. mi véleményetek erről a kapcsolatról? lehet ennek jövője? értelme?
2012. máj. 18. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne? Mondjuk nem hiszem, hogy hozzá mész feleségül, de egy ideig biztos jól ellesztek.
2012. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szerelem sokszor önmagában irracionális dolgokra képes ugyh ugy is azt teszed amit a szíved diktál ;)33f
2012. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd menőzhet a suliban a haveroknak hogy egy 22 éves csajnak tolja :D
2012. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet az az 5 év olyan nagy gond, ha már elég komoly a korához képest is a srác. Egyik ismerősömnek ugyanennyivel idősebb a barátnője... Hülyeséget beszélek, nemrég volt az esküvőjük, tehát felesége. Nagyon jól megvannak.
2012. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 8 évvel vagyok fiatalabb a barátnőmnél.
2012. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose a kor számít, hanem, hogy mennyi esze van az illetőnek.
2012. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 évet én amúgy nem tartanék nagy gondnak ha már idősebbekről beszélnénk.. csak úgy érzem az hogy ő még gimis( te jó ég...:D) én meg 1 év múlva diplomázom, azért az elég erős...:))) de hát nem tudok mit tenni...
2012. máj. 18. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudsz mit tenni, vagy tenni ellene. De miért tennél ellene? Két ivarérett felnött. Mi a gond?
2012. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előző barátnőm nálam 9 évvel volt idősebb. 15 éves koromban jöttünk össze, lehet számolni. :) Nagyon jól megvoltunk, és sosem érdekelt minket egymás kora - illetve, sokat viccelődtünk vele. Voltak csipkelődő beszólásai, hogy "haha, ez korhatáros film, pisis!", én pedig nem egyszer vén banyának, vagy öreglánynak hívtam. :)

Nekem ő volt az első, és mindketten komolyan gondoltuk. Nagyon komolyan... talán már nevetségesen komolyan is; volt szó gyerekről (sok év múlva), össze akartunk költözni. De tényleg csak 15 voltam, vele veszítettem el. Bennem volt a kíváncsiság, hogy más nővel vajon milyen a szex. Nem kezdeményeztem volna senkivel, de ha egy olyan konkrét helyzetbe kerültem volna, hát, fogalmam sincs, hogy mit tettem volna. De a kapcsolatunk teljes ideje alatt elnyomtam ezt magamban - ő pedig megértette, és hogy kicsit kárpótolva érezzem magam, mindenben benne volt, ami csak úgy kipattant a fejemből. :P


Szóval, biztosan lehet jövője a dolognak, ha a fiú nem egy infantilis kis idióta, és elég érett a korához képest. Persze benne lehet a dologban az is, hogy milyen jó lenne felvágni az osztálytársaknak, hogy 22 éves nőt dug...

Ha elég komoly hozzád, akkor viszont sok sikert nektek, és ne félj semmitől, csak a srác anyjától! :D :D

2012. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

gyáva vagy xDD

ha kell érdeklődj, ha nem akkor ne.

2012. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!