Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Pár napja szétmentün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Málna007 kérdése:

Vélemény? Pár napja szétmentünk a barátommal, időt kér. Ebből lesz még valami?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig nem volt neki senkije, én meg kicsit hisztis vagyok és az utóbbi időkben folyton nyúztam, kicsit kiakadhatott,, és azt mondta nem kész komoly kapcsolatra, kell egy kis idő? Ez igaz lehet, vagy csak kamu duma? Hogy kaphatnám vissza? Ha sokat várok nem felejt el? De ha meg a nyakán vagyok biztos elege lesz..
2012. máj. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már idő kell akkor ott gondok vannak!
2012. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, jobban jársz. Réges régen rossz ez az időt kér-duma... Ne foglalkozz vele;)
2012. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen én is ezt gondoltam. :S nem hiszem el, ő akarta ezt annyira hogy összejöjjünk és most ő hagyja abba...
2012. máj. 18. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor még lehet, hogy nem volt tisztában a hisztérika mivoltoddal. Már ismer, úgyhogy köszöni szépen, elég volt belőled. De lehet, hogy még bízik abban, hogy magadba szàllsz. Bàr szerintem ez ennyi volt. Legközelebbi pasidat ne nyúzd. Sokkal finomabb módszereket kell alkalmazni:D
2012. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kezet foghatunk, ugyanez van velem is. mennyi ideje vagytok együtt?
2012. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom felejtsd el... ha már valamelyik félben felmerül az a kérdés, hogy lehet jobb lenne nélküle, meg az "időre van szükségem" duma az már régen rossz. Nálunk is ez volt... utána 1 hónapra rá tényleg szakítottunk. Ha csak húzzátok rosszabb lesz.
2012. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

finomabb módszerek?? na és például mi???


csak pár hónap

2012. máj. 18. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Időt kérek=leves
2012. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!