Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdhetném le azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdhetném le azt, hogy folyton a párom exéhez hasonlítgassam magamat?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt,de nagyon nehéz túllépnem ezen a témán...

Nem közvetlenül az előttem lévő barátnője volt,hanem a nagy első szerelem.

Mikor mi összejöttünk már (szerintem) kb 1-1,5 talán 2éve is külön voltak már.

A csaj (mert a kíváncsiságom nem ismer határokat,utánanéztem..) tényleg szép...modellkedik,csinos,különleges,stb,stb....

És marhára rosszul tudom érezni magam,hogy én annyira azért nem vagyok egy hűha....

Tudom,nincs valami sok önbizalmam,de olyan sokszor megfordult a fejemben,hogy pl a család/barátok nem dicsérhették-e jobban,hogy hááát mondjuk a 'D' jobb volt,de elmegy ő is...

Sokat hallottam róla a barátomtól is,le is állítottam..tudom,hogy nagy első szerelem....

Egyszer egy gyenge pillanatomban megjegyeztem a barátomnak,hogy én tudnék valakit mondani,akiért elhagynál...

Erre azt mondta,hogy nem,dehogy,tiniszerelem volt stbstb.

Volt már valaki ilyen helyzetben?Vagy teljesen kettyós vagyok?


2012. máj. 18. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, h kettyós vagy, de akkor én is :D ugyanígy voltam az előző páromnál. Előttem volt egy 4 éves kapcsolata, de tönkrement. Én is utána néztem a csajnak és próbáltam mindig jobban csinálni ahogy ő tette anno, és hát eléggé megkattantam ettől az utánozás dologtól :D valahogy félre kell tenni az irigységedet, mert most veled van és nem vele, valamiért csak tönkrement az a kapcsolat, szóval most te vagy neki és téged szeret.
2012. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:

Hagyjátok már abba!!

Szerintetek a párotok azért van veletek, mert nem talál jobbat??

És még ha külsőre azt érzed a másik lány szebb akkor is ő már a múlt ti meg a jelen. Élvezzétek hogy ott van mellettetek, miért versenyeztek folyton egymással??

Képek alapján hogyan döntöd el, hogy valaki különleges? S te miért nem érzed magad annak??


Őszintén nem értem ezt a világot, ha valaki boldog miért kezdi el mindig a hibát keresni, ahelyett hogy annak örülne ami van. A boldogságot miért csak azután akarjátok megérezni miután az már elmúlt.


KETTYÓS VAGY!!!!!!!:D

2012. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!