Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlotok estére? Eltávolodtunk egymástól, helyre szeretném hozni.

Figyelt kérdés
Párom másfelé kacsintgat,a szakítás szélén állunk,én elhatároztam,hogy változtatok a dolgokon(sajnos most velem van a gond).Szeretném helyre hozni az egészet,mert szeretem és nem kis ideje vagyunk együtt. Gondoltam este bemegyünk a városba(megyeszékhelyen lakunk),de nem tudom milyen program lenne nekünk a legjobb. Valami nem túl drága,meghitt,két embert összehozó dolog kellene.Moziba már voltunk a héten,sétálgattunk is...
2012. máj. 19. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
este BL döntő!!!
2012. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyikünk se rajong a fociért :)
2012. máj. 19. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

biliárd


teázó (oké, ilyenkor már nem esik jól, ez inkább téli program)(tudtok otthon is teázni, csak igazi szálas tea kellene hozzá; mi minden olyan nap teázunk este későn, amikor együtt lehetünk)


sétahajó (ha van)


koncert


(ha megírnád privátban hol laksz, jobban segítenék. nyugi, én bp-i vagyok, tuti nem ismerek rátok)



masszázs (masszázsolajjal)

2012. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pécsiek vagyunk,ez nem titok :) Csak ahogy nézem nem igen találok nekünk való programot :(
2012. máj. 19. 17:47
 5/8 anonim válasza:
Elmehetnétek vacsorázni is.Szerintem az is nagyon összehozza az embereket.Vagy saját magatok csináljatok otthon vacsorát. Természetesen ketten.:)
2012. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mért nem mentetek el a 7végére egy wellness szállóba, bemelegítésnek közös masszázs, aztán együtt szaunázhattatok volna, már ott elkezded az előjátékot, bepörgeted hogy könyörög a folytatásért, aztán a szobában meg akkorát dugtok hogy leszakad az ágy.
2012. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó lenne,de ez min. 40e ft lenne,sajnos ilyenre nem telik
2012. máj. 19. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kimentek a vízpartra este kocsival, aztán hallgatjátok a tücsköket, majd alaposan megdugod a hátsó ülésen ;)
2012. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!