Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy szeretném megtalálni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretném megtalálni azt a lányt aki úgy szeret mint én őt :$ hol van? Vagy mikor találok rá végre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

rákóczi út girbe gúrba

minden sarkon áll egy ilyen lány

2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mintha én tettem volna fel. Én is így érzek, megértelek. :D


A debreceni srác voltam, sziasztok!

2012. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elsőnek a végére a kurv@ szó jobban illik :D
2012. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bennem is csak úgy kijött.. úgy hiányzik szóval leírtam mert miért ne :D senki se tudja ki vagyok :) én Budapestre járok suliba. Mondjuk ha egy lány is ugyanígy érezne és véletlenül itt találna rám.. :$ sose lehet tudni ^^
2012. máj. 19. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
soha, a csajok is ugyanerre várnak
2012. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
itt vagyok ragyogok mint a fekete szurok:D 21l
2012. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor találsz rá?.. lehet, hogy soha.. (amúgy megértelek, én is így vagyok ezzel).. valamiért szinte lehetetlen, hogy találjon valakit az ember.. régen sokkal könnyebb volt..

19/L

2012. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba!:))
2012. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 jekyll-fan ***** válasza:

én jelenleg egy ugyanilyen személyt keresek, csak persze fiúban :D de sajnos eléggé nehéz találni ilyet...

16/L

2012. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kérődző nyápic magatartással állsz hozzá a dologhoz, akkor nem lesz sose senkid, ezt megsúgom :/

A lányoknak olyan kell akinek bőven van választási lehetősége... Hülyék :D

Am nekem sem volt még senki, csak mindig MAJDNEM meg olyanok érdeklődnek általában akik nem igazán tetszenek, vagy a személyiségük áll távol tőlem...

f18

2012. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!