Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akit fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juj kicsijány kérdése:

Van egy fiú, akit fél éve ismerek és már volt köztünk csók, meg egy kis tapizás. Én úgy érzem, hogy kicsit többet érzek iránta, de attól félek, hogy ő csak egy alkalmat akar. Sajnos csak bulik alkalmával látjuk egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik bulin fűzzétek szorosabbra a szálakat. Ha csak egy alkalmat akar, akkor így jártál. Akkor se dől össze a világ :)
2012. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy miért baj az, ha csak egy alkalmat akar...

Nem akarhat mindenki, aki tetszik neked, elvenni feleségül. Ha jó lesz az egy estés szex, akkor esetleg még összejárhattok kefélni és utána esetleg kialakulhat belőle egy kapcsolat.

Vagy te nem szereted a szexet?

2012. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm :)

hát a 2.-ra meg nem nagyon tudok mit írni,mert látom nem érted a lényegét a dolognak.Nem szexel akarom elérni azt,hogy szeressen.

2012. máj. 20. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig a szex nagyon-nagyon fontos egy kapcsolatban, eleve nem azért jönnek össze emberek, hogy egymás gyönyörű lelkét imádják a távolból, plátói módon.

A pasiból te is kinézed, hogy egy alkalmas szexet akar, buliban smárol veled, amúgy nem keres, meg kifogdos, de semmi több... ez szerinted mi?

Fél éve kerülgetitek egymást, akkor miért nem jött veled össze?

2012. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy csak ennyit akar,de vhogy nem olyannak tűnik,aki csak ennyit akar.2 hete meg kaptam tőle csak úgy egy karkötőt ajándékba
2012. máj. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!