Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim felajánlott 3 kívánság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim felajánlott 3 kívánságot. Mit kivánjak?

Figyelt kérdés
Bármikor, bármivel kapcsolatban felhasználhatom. Ötletek? :)

2012. máj. 20. 02:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
47%
kocsit, lakást, gyereket :D
2012. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.. :D
2012. máj. 20. 13:51
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Főzzön neked valami finomat

2. Közös fürdés

3. Masszírozás


A 4. már ebből fog adódni, kérned sem kell sz..! :)

2012. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
79%

Örök élet, ingyen sör, adócsökkentés.


Én egyébként a másik pasit kérném, de nem várnám el, hogy teljesítse, csak kíváncsi lennék a határokra.


24/N

2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
46%
Kívánj dupla anált, hogy bajnok legyen a fradi, meg hogy Iggy Pop ne haljon meg.
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó egyszerű: mire vágysz?
2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
53%
szerintem te azt kívánd,amit te szeretnél.Én egész nap szexet kérnék meg mindenféle kényeztetést.Ha valami Aladdin féle ,akkor hogy legyek olyan,mint a szupermen a szupermen visszatér filmben,csak nekem ne legyen kriptonitom,hogy legyek örökké fiatal,és hogy a világon mindenről tudjam az igazat.
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
bort, búzát, kenyeret
2012. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudom elhasználtad-e már, de valami olyat kérj, amire vágysz, biztos van, a valós életben meg szexben is, és nem tudhatjuk!

Én folyton szexben gondolkozom, úgyh valami ilyesmit kérnék.

Képzeld el h bármit kérhetsz és nem kell szégyellned. Az én barátnőmnél pont így derült ki h nagyon élvezi, ha kikötözhet, és úgy egy bizonyos pozícióban :) az orális szexet. Nem is értem, miért kellett addig titkolni :)

De ő még ilyeneket szokott kérni tőlem, ha bármit kérhet és nincs perverz hangulatban: reggeli az ágyba, több órás masszírozás, talpmasszázs, főzzek neki vacsit...

Én általában orális szexet kérek spontán helyen, vagy azt h öltözzön be vminek :D

Elég sokszor játszunk ilyen hülyeséget, h bármit kívánhatunk :D de sztem tök jó.

2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

a pasid gazdag vagy mire föl ilyen gavallér??


szerintem:azért ajánlotta neked ezt mert azt gyanítja hogy olyat kívánsz ami neki is kapóra jön.pl ugye plusz egy csaj az ágyba


mert amúgy mi másért koppintaná DJ Dévényit?

2012. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!