Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért dobálóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért dobálóznak feljelentgetéssel, vagy megveretéssel a lányok, ha az udvarló nem jön be első blikkre?

Figyelt kérdés
még csak annyi tartásuk sincs, hogy normálisan, emberi hangnemben utasítják el az embert. valami eszeveszett dolog ez. mást is idegesít ez az egész?
2012. máj. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

rossz lányokkal kezdenek ki ennyi...

keress normális lányt és normális visszautasítást kapsz. egy nem normálistól csak minden szar lesz

2012. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg azért, mert nem első blikkre nem jön be.

Mert az udvarló akkor is kitartóan zaklatja, karolgatja, amikor már többször elmondta, hogy nem, nem kér a társaságából, nem jön be, barátja van, stb.

Mert az udvarló annyira nem képes tudomásul venni, hogy annak a nőnemű lénynek lehet önálló akarata, aminek következtében önállóan jogában eldönteni, kivel akar kavarni, és kivel nem, hogy tudomásul sem veszi a visszautasítást.

Mert az udvarló következetesen azokat a lányokat hajtja, akik nem az ő súlycsoportjába tartoznak, és eleve nevetséges szituációba keverednek.


Normális hangnemben közeledő udvarlót normális hangnemben utasítanak el.

Olyan nincs, hogy "bocs, te is a hetes a buszra vársz? Elment már?" válasz: "Húzz a ...ba, vagy feljelentelek!".


Egyszer próbáld ki, milyen, amikor odamegy egy ismeretlen, úgy kezel, mint egy szabadon, bárki által használható szexuális tárgyat. Amikor megsértődik, hogy nem élhet a joggal, hogy meghágjon.


Ez a hangnem általában akkor jön elő a lányokból, mikor a büdös bunkó, 150 centis és 150 kilós Quasimodo odamegy a buli legszebb lányához, hogy "ejdecica, gyere ki leszo.pni", nyúlkál, nyomul, és hatodszorra sem érti meg, hogy "Nem".


Azt talán megérti, hogy ha ilyennel fenyegetik, amikor természetesen a lány lesz a "büdösnagyképűku.rva".

2012. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

amit írtál, előző, nem igaz. nem kevésszer volt már hasonlóban részem, és egész egyszerűen nem értem. nem vagyok nyomulós, nem vagyok még Quasimodo sem, bár nem vagyok egy leányálom, primitív meg még annyira sem... hozzáérni meg nem érek egy lányhoz elsőre... mégis kaptam már ilyesmiket meg.

az meg, hogy valaki nem egy súlycsoportba tartozik a másikkal... nos az ilyenben én személy szerint nem hiszek, szintén magamból kiindulva, mert én emberként kezelek egy csúnyácska, vagy butább lányt, akárcsak, mint egy népszerű lányt.

2012. máj. 20. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány ilyen eset volt?
2012. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha visszagondolok utóbbi évekre, legalább 3.
2012. máj. 20. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, mennyi idő után, milyen próbálkozásra reagál így valaki.
2012. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a szájuk nagy.
2012. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!