Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy lány öltözködése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány öltözködése mennyire befolyásol titeket? Pl ha a kedvenc szineteket hordja legtöbbször.

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:23
 1/10 dzsola ***** válasza:
0%
nem a szine számit hanem hogy jo kur*vásan öltözkögy, mini szoknya bör csizma, melek kint
2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

oh my...!


Nem az a lényeg, hanem az hogy jól álljon a csajon! Hogy a csaj jó legyen!


Hiába hord kék pólót egy srác, ha úgy néz ki, mint Mr. Bean.

2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon befolyasol, ha szepen (nem k.rvasan) oltozkodik. A szin nem szamit, meg ha a kedvencem sem.
2012. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dzsola ***** válasza:
a ronda csajt is egyszere vonzová tesz egy kirivo ruha
2012. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam fontos az öltözködés. Szeretem, ha egy lány igényes és divatosan öltözködik. (de nem r*bancosan)
2012. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kinn van a melled, észre sem veszi, milyen színű ruha van rajtad. Különben is, a férfiak színérzékelése pocsék, nem is figyelnek ilyenekre. A nő a lényeg a ruhában.


24/N

2012. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

semennyire


25/F

2012. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ájron ***** válasza:

Csinosan öltözzön, de ne k*rvásan. Az se jó ha elrejti magát a ruhák alatt. legyen büszke arra, amije van, de ismerje a határt.


Személy szerint én a kesztyűkért vagyok am megveszve. nem tom miért :-D

2012. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ájron ***** válasza:
*persze nem a kötött téli hógolyózó kesztyűkért. az olyanokért amiket pl estélyi ruhákhoz vesznek fel kiegészítőnek. vagy ilyen bőr mizériákért.
2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát a szín az nem a legfontosabb, talán a leglényegesebb, ha lány jól érzi magát egy ruhában, ugyanis akkor a közérzete is sokkal másabb, amivel könnyebben meg tud fogni egy fiút. Persze azért a csinosságra törekedve érezze jól magát a ruhában. Én ősztèn először sose a ruhát nezem, hanem a szemet, hisz az a lélek tükre.
2012. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!