Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasználna? Változnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználna? Változnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a srác,működik is köztünk a kémia,de ő az a nagy csajozós típus..működhetne ez valaha is?vagy ezek a férfiak sosem változnak?Tényleg csak mese habbal,hogy beleszeretnek az ilyenek valakibe?

Tudom nem ismerem elég jól,de nagyon nagyon hasonló hozzám. Nem tudom ismeritek e azt az érzést mikor úgy érzitek na ő az!


2012. máj. 21. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Senki nem változik, de az, hogy nagy csajozós, az nem jelenti azt, hogy nem komoly kapcsolatra vágyik. Lehet, hogy csak kipróbálja olyannal is, akivel nem olyan komolyak a szándékai. Persze van olyan is, aki nem szeretne hosszan megállapodni, de a legtöbb esetben csak előítélet :)
2012. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen meg tudunk változni, sőt általában szokásunk is megváltozni néha. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden pasi pikkpakk más lesz, ne általánosíts ennyire. Vannak olyan emberek akiknek az életében eljön egy olyan szakasz amikor megváltoznak és van akinek nem, ez egyénenként változó.
2012. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik haverom szintén ilyen. Nála az "aranyos lány" egyenlő a "demegdugnám" kategóriával. Az egyik aranyos lánnyal viszont már 1 éve járnak. :)

Bár én őszintén szólva csodálom a csaj idegeit. Mert bár biztos nem csalja meg a fiú, de a rengeteg lány ismerőssel most is fenntartja az ismerettséget.

2012. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐŐ....igen nagyonis ismerem ezt az "ö az igazi" érzést de sajnos én mindben csalódtam és nagyon rosszul esett, próbáld magad mellett tartani de feltünően mert az idegesitő lehet. (Saját tapasztalat mind)Ha úgy gondolod akár meg is beszélheted vele hogy ő neked nagyon fontos stb stb. D e készülj fel a legrosszabbra is mert bármi megtörténhet :) Sok szerencsét
2012. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocs elirtam :D

NE feltűnően mert az idegesitő lehet :)

2012. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a változáshoz túl nagy akaraterő kell, és miért változnának ha így mindent megkapnak szted? xD

f18

2012. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

látod, még nem is jöttél össze vele, de már azon töröd az agyad, hogy megváltoztasd... aztán lesz belőle egy olyan valaki, akivé te változtattad és már ez miatt nem jön be

tényleg magatok sem tudjátok mit akartok, de mi meg ezért szeretünk titeket, uh egyben öngól is volt :D

2012. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom,a leghosszabb kapcsolatom,akire rájött a nőcsábászkodás,hagytam menni,aztán évek múlva megnyugodva visszatért volna,de már nem kellett.Kettő a tanulság:megváltozhatnak,és bánkódhatnak elszalasztott dolgok miatt.Pedig szerintem örülniük kellene a rengeteg tapasztalatnak:)Nincs elhibázott döntés,csak MÁS döntés van.
2012. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!