Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan támogathatnám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan támogathatnám a barátomat? Haldoklik az apukája.

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretem. Sajnos az apukájáról kiderült hogy rákos, és nincs sok hátra neki. Szeretnék most mellette lenni, és lelkileg támaszt nyújtani neki, nagyon maga alatt van, ami teljesen érthető , én türelmes vagyok vele. Van hogy elutasító velem, és rajtam "vezeti" ezt le, másnap azért elnézést kér. Nem voltam még ilyen helyzetben , és teljesen tehetetlennek érzem magam :/

17.L


2012. máj. 21. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos voltam ilyen helyzetben., ráadásul pont annyi idősen, mint te. A legjobb, ha a lehető legcsendesebb vagy, fogod a kezét és nem sértődsz meg semmin. Nem lehet megjósolni, milyen hatással lesznek rá az események. Most tényleg a legtöbb, amit tehetsz, hogy nem erőlteted a beszélgetést, majd mondja, ha van mit mondjon, és csak fogod a kezét csendben, szó szerint csak mellette vagy, semmi más. Ezen segíteni nem lehet. Az apukáját megmenteni nem tudod, más ezen nem enyhítene. Minden más csak közhely és kamu.
2012. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:

A gyászt mindenki másképp dolgozza fel. Én adtam pár napot a páromnak mert ő ezt kérte, hogy most szeretne egy kicsit egyedül lenni. Soha az életbe nem hoztam szóba azt az illetőt akit elvesztett. Igaz ő hirtelen halt meg nem szenvedett.

Mindenesetre az ahogy ebben a pár hónapban viselkedik vagy viselkedni fog, az nem az ő hibája, hidd el néha jobb ezt a feszültséget valakin leveztetni, mint évekig hordani egy keresztet.

Kitartást Kívánok!!

2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!