Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerettek "megdolgozni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerettek "megdolgozni" egy lányért, ha látjátok, hogy lehet belőle valami, vagy inkább azt szeretitek, ha folyton ír nektek meg akaszkodik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
én szeretem ha meg kell dolgozni érte... :D de azért nem árt ha 1x-2x ráírsz.. :D hogy érezze hogy lehet valami.. szerintem :D
2012. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez pasitípustól függ.

Ha egy alfahím, mindenben nyerő, jól kinéző pasi udvarol neked, akkor ne mutass egyből odaadást, legyen neki kihívás megszerezni téged.

Ha viszont egy matek szakkörös, kicsit gátlásos kocka srác udvarol, akkor mutass te is érdeklődést, adj neki sikerélményt, ott akaszkodj nyugodtan, értékelni fogja.

2012. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én ha nem látom, hogy érdekelném a csajt, akkor ő sem érdekel engem; de akaszkodni se kell.


Egy tanács: légy normális és őszinte.

2012. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

dolgozzon egy nőért a fene

örüljön hogy ránézek és fizetek neki valamit

2012. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nyugodtam rámírhat a lány meg ilyenek, de ez még nem akaszkodás. Ne adja oda magát egyből, de attól még mutassa ki ő is, hogy érdeklődik irántam, különben egyoldalúnak érzem és nem fog már érdekelni.
2012. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se írjon nekem, nem érdekelnek a hülyeségei, de túl sokat sem dolgoznék érte.
2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!