Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném felejthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném felejthetetlenné az első éjszakánkat?

Figyelt kérdés

A barátommal (15,én nyáron leszek 15) pénteken együtt aludhatok.Nem szex céljából,ezt megígértük itthon is a szülőknek.Csak érezni,hogy a másikkal alszunk,hogy egymás fülébe szuszogunk,szóval éreznia annak a közelségét,akit szeretek.Namost pont kedden jött meg,azaz tegnap.Szeretnénke gyütt a kádban fürdeni,csak ugye higiénia...tamponnal angy hülyeség lenne?A másik meg:viszek egy szép szerelmes filmet és azt fogjuk nézni,de még mit tehetnék,ami felejthetetlenebbé tenné ezt az együttalvós éjszakát??Előre is köszönöm!

Azt még hozzáfűzném,hogy van 2 kistestvére akik 2 és fél és 1 évesek,tehát nagyon enm tudok kis dolgokat vinni,pl gyertya.Pizsamaként egy zöld egyszerű franciabugyit,és annak a trikóját fogom használni./Nincsen a kistestvérén és rajta kívül férfi a házban./


2008. ápr. 23. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A tampon jó ötlet, csak a madzagot ne lássa :-P

Én a helyedben összeállítanék egy olyan CD-t amin szép számok vannak (nekem már van ilyen - instrumentális számok és relaxáló hatásúak, én nagyon el tudok rájuk lazulni). Én nagyon szeretek zenére elaludni.

2008. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!Van nekünk is egy ilyen cd-k :)

Tudja,hogy meglesz,és am az ő ötlete volt,hogy tamponozzunk,nekem eszembe sem jutott :D

Csak jó volna már egyszer csak aludni..szunyizni egymásssal...

Köszi a választ!!

2008. ápr. 23. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyosan kezd el puszilgatni hajnalba mikor már alszik... vagy még éjjel. Nyugodtan felébresztheted, haragudni nem fog szerintem ;) És így szerintem azért az éjszaka közepén bele is fér egy kis petting.

Tamponnal hülyeség fürdeni, igen! 1. Elég komoly fertőzést kaphatsz, mert ez így nem higénikus, arról ne is beszéljünk, hogy ha átázik, az is elég ciki... szóval hagyd ki azt most, szerintem. 2. Tamponnal nem tudnátok OLYAN sokat csinálni :S Legalábbis nem lenne az igazi. Szerintem toljátok el a fürdést.. majd legközelebb :)

Reggel pedig (ha esetleg szükséges kapj be előtte egy tic-tac-ot) ébreszd csókokkal, puszikkal.

Kár, h gyertya nem lehet. Amúgy szerintem ezt ti fogjátok széppé tenni, a beszélgetés alatt legyenek jó és izgalmas témák.

Attól, hogy megvan, még azért csinálhattok dolgokat, max így ő jobban szenved :)

Esetleg játszadozhatsz a hasán.. ilyesmi. :) Aranyos legyen és romantikus.

Én drukkolok ;)

2008. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a drukkot !! :$

Hát a fürdés amúgy is ugrott,mert az anyja erkölcstelennek tartja...nem tudom miért,mi rossz van benne..már lefeküdtünk,lassan 2 éve járunk,szóval angyon angyon komyola a kapcsolat.Külön számlára gyűjtünk apukámon keresztül pénzt hogy amjd ha kiepülünk,akkor legyen miből elindulni...ő volt a második fiú az életemben,az első csúnyán átvert de ő...egymásnak adtuk a szüzességünk...szóval minden...köszy még1szer!!

2008. ápr. 24. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcstelen fürdés?

Anyukád levetkőzik a fürdéshez? Hozzáér saját magához? Régen voltak olyan leánynevelő intézetek, ahol ezt is erkölcstelennek tartották... volt ott fürdésre való ruha és mosdókesztyű is.


Kevés szebb dolog van annál, mintha a szerelmesek fürdetik egymást. Kár, hogy ezt most ki kell hagynotok - de biztos lesz majd később lehetőség.

Ha vérzésed van, tényleg ne fürödj. De ezt az "együttalvást" jól kitaláltad - emlékezetes lesz, az biztos :-)

Nem kell nagyon tervezgetni sem - amiket idáig kitaláltál, az is elég. Valami kellemes, meleg színű, lágy világításról gondoskodj: hihetetlenül meg tud szépíteni :-)

2008. ápr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!