Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már gyakori evés komplexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már gyakori evés komplexusotok a párotok és családja előtt?

Figyelt kérdés
Mikor hivatalosak vagytok ebédre és rengetegen vannak és pont akkor remegősödik be a kanál a kezetekben mikor épp mindenki tégedet néz és alig találtok be a szátokba?Ez egyfajta zavar hogy nézik hogy mit mennyit hogyan eszel, és ha nagyon oda koncentrálok hogy ne remegősödjön be a kezem akkor tuti nem sikerül.Mit csinálhatnék ezzel a problémával? Kiskorom óta van ilyen problémám mert nézték mindig hogy hogyan eszem és inkább nem ettem.De nem tudom elkerülni a nagyobb összejöveteleket amit a párom családtagjai rendeznek.

2012. máj. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek ekkora gondjaim. jól főznek, éhes is vagyok. arra figyelj, hogy ne szürcsölj és gusztustalankodj, akkor rendben lesz minden
2012. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de egy kis gyógyítópálinkával korrigáltam :D
2012. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első barátomnál éreztem ezt a fajta feszengést a nagy családi ebédek közben, tudom mit érzel. Én nem tudtam rajta felülemelkedni, még egy év után se bírtam felengedni evés közben. Nálam az volt az oka, hogy nem szerettem ezt a pasit úgy igazán, ahogy ő engem és ez nem csak a családi ebédeken, hanem a más helyzetekben is feszélyezett, amikor a családjával kellett lenni. Kivetítettem a bűntudatomat, hogy nem vagyok igazán szerelmes a fiukba és nem érdemlem meg, hogy így bevonjanak a családba. A másik komoly barátomnál soha nem volt ezzel probléma, őt nagyon szerettem és mindig teljesen felszabadultan, örömmel, jó étvággyal ettem a családjával.
2012. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyerekem van ,én nem tehetem meg hogy pálinkázok és nem is szeretem.
2012. máj. 22. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat! Mikor valakivel eljutok egy olyan szintre, hogy már ott tartunk, hogy bemutat a szüleinek, előre attól rettegek, hogy ennem kell náluk, nem is attól, hogy nem fognak kedvelni.

De sajnos nálam ez néha itthon is jelentkezik, ha valaki néz, miközben eszek. Elég szörnyű! :(

2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan szexi kérdés.pont ide való...lol
2012. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hehe utolsó te troll :)


Amúgy más helyzetekben is van ilyen? Szóval amúgy sem vagy az a laza típus? Mármint nem tudsz ellazulni és jópofáskodni ott a család előtt? Szóval benyalni nekik valahogy?

Amúgy fiú vagy vagy lány? Írtad hogy gyereked van de ebből még nem jöttem rá :D

2012. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!