Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek miért csak a kúrvák jönnek be?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam egy igazi kúrva. Mindig kint van mindene meg tökre úgy is viselkedik ja meg hát modell. Kb Két hónak alatt olyan 12 pasija van és minden fiú osztálytársam vele akar járni. Szinte csak egyesei vannak valószínű meg fog bukni. Tudjátok az az igazi hülye liba. Én meg egy teljesen normális lány vagyok, kitűnő tanuló de nem vagyok egyáltalán stréber csak jól tanulok, jól kijövök mindenkivel ész sztem nem is vagyok csúnya. (mindenki azt mondja hogy szép vagyok nem egóból mondom)

Tudjátok én az a természetes szép vagyok. Nem sminkelem magam, Nincs kint a mellem minden ruhámból.

DE még egy pasim se volt.



Fiúk miért az olyan buta kúrvákra buktok??????????????



2012. máj. 22. 17:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak ledegradálni és megbántani, de te vagy a buta ha az ilyen pasik kellenek neked.

Ha egy pasi ilyen nőre bukik, akkor kerüld el nagyívben.

Én pasi létemre nem szeretem az ilyen nőket.

2012. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
küld el privibe a lányt ,és meg mondom mit esznek rajta .
2012. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Ne általánosíts. Attól még, hogy sokan meg akarnak dugni egy ilyen p*csát (nekem mondjuk ez sem menne) még nem jelenti, hogy mind ilyenek vagyunk, ráadásul mint mondtam, dugni akarnak vele szerintem, nem pedig járni. Mert a célra megfelel.


Én olyan lányokat preferálom, mint a leírásból te is vagy.

21f

2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 guido ***** válasza:
78%

Egy pasinak nem imponál ha egy csaj okosabb nála xD

Nem gondolod, hogy a könnyű húsra jobban kapnak a dögök? xD


Ha majd valaki komolyabbat akar akkor valószinűleg te fogsz előtérbe kerülni

21/F

2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%

Hát drága pici szívem, én erősen kétlem hogy kitűnő lennél.


Nekem egyáltalán nem jönnek be a fent említett csajok, sőt, inkább taszítanak.

Bár a válaszom nem hiszem hogy releváns lenne, tekintve hogy akikről beszélsz 14-16 évesek lehetnek.


22/f

2012. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a baj, hogy nincs kint a melled minden ruhádból. Hanem az, hogy benne sincs. :P
2012. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%

Könyörgöm, mikor felejtjük már el az örökös általánosítást?

Vannak kivételek és pl. én is közéjük tartozom. A világból is ki lehetne zavarni az olyan lányokkal. De hiába vagyunk mi ilyenek, így sem kellünk a fenének sem...

2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

guido:

Magad nevében beszélj, mert én szeretem ha egy nő okosabb!

Megvan az előnye, hidd el.

2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Az előzőnek nincs igaza, én szeretem az okos lányokat! :)

Kisebbségi komplexusa van aki nem. Meg a humorérzés se árt ugye, ha ez a kettő megvan, azzal már nagyon jól ki lehet jönni.


Egyetértek aki azt írta, ilyen srácokkal ne foglalkozz! Hidd el, hogy te vagy az, aki kell nekünk. Ha ezt most úgy van aki nem fogja fel, ebben akkor is nyugodtan bízhatsz... mert akkor az meg is látszik majd rajtad :)


Egyébként mindkét nemnek vannak gyengeségei, ti a is jórészt a hülyékre buktok ne aggódj.

2012. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem járni akarnak vele, csak meghúzni. Te is azt szeretnéd? Naugye.
2012. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!