Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar? Felejtsem el, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Felejtsem el, vagy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác 21 éves, a szembe szomszédom, én 15 vagyok.

7 éve ismerjük egymást, és az utóbbi 6 hónapban már más lett a viszonyunk, tehát nem csak szomszédi/baráti!

Egyik nap áthívtam hozzám, és megcsókolt, bár ő ezt csak egy puszinak tartja, de csók volt! Tök boldog voltam, mert én még a mai napig járni szeretnék vele, viszont a "puszink" után, összejött egy 27 éves csajszival, de velem kb ugyanúgy viselkedik mint a csók előtt, és után.

És innentől kezdve elveszetettem a fonalat, mert nem tudom, hogy a csaj akivel most jár az csak azért kell neki, hogy legyen kivel szexelnie, vagy mert őszintén szereti őt, de akkor itt a csókunk is, ami 1 héttel azelőtt volt mielőtt összejöttek!

nem tudom, hogy mit kellene tennem, felejtsem el?


2012. máj. 22. 17:48
 1/1 Sephiroth válasza:

Szerinted mennyire számítasz neki, ha a csók után összejött egy másik csajjal? Ha igazán szeretne valamit tőled és nemcsak megdugni, akkor nem jött volna össze mással.

A másik, hogy ha összejönnél vele, nem hinném hogy ilyen hozzáállással sokáig tartana, biztos fájna neked a szakítás és pluszba nézheted utána a fejét is mivel a szomszédod. Hagynám a fenébe.

2012. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!