Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen összejöhetek egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen összejöhetek egy 20 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Vagy sok rá az esély, hogy csak kihasználna?

Nagyon jóban vagyunk, de mégis, hogy derítsem ki finoman, hogy most mit akar?


2012. máj. 22. 22:24
 1/5 guido ***** válasza:
Ha kiakar használni akkor tök mindegy hány éves. Mellesleg próbálj többet vele lenni és próbáld gerjeszteni az olyan helyzeteket, hogy számodra világossá váljon. csak vallj szerelmet Te
2012. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán :D én is 16 vagyok és nekem 23 éves a barátom és nincs semmi probléma. Persze minden két emberen múlik :D
2012. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dottorre ***** válasza:
Össze!
2012. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedsz vele, a jelekből csak lejön.

Én 16 évesen jöttem össze az akkor 22 éves párommal, azóta együtt, szóval nem lehetetlen.

22/L

2012. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem életkor függő. A 16 éves srác ugyanúgy kihasználhat, mint a 40 éves.
2012. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!