Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá h fozzon nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá h fozzon nekem?

Figyelt kérdés

Barátnom nem olyan nagy konyhatundér. 19 éves lesz. Mikor megyek hozzá, olyan jol esne ha suli után valami kajával várna. Nem kell 3 fogásos kaja, akármi kis semmiség, akár egy kis tojásnak is orulnék, csak o csinálja, olyan jol esne. De meg se fordul a fejében ilyen. Hogy vehetném rá, vagy utalhatnék rá nem annyira nyíltan, hogy milyen jol esne nekem? Tanácsotokat várok, foleg nokét, de férfiaktol is szivesen fogadok.

21/F


2012. máj. 22. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

beszélj vele..


22F

2012. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a szülinapod?
2012. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rávenni azt kell, aki már egyszer elutasított egy kérést.

Szóval egyszerűen gondold ki hogy mit ennél (valami egyszerűt válassz, amit szeretsz) és kérd meg:

pl Szívecském, főznél nekem lecsót?


(Vagy csak én gondolom, hogy ez ilyen egyszerű?)

2012. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk miután ettetek, mondhatnád neki, hogy nagyon finom volt, de ő biztos finomabbat csinálna. Utalj rá hasonló képpen, hogy megkóstólnád a főztjét. Ha így nem megy, akkor beszéj vele, hogy jól esne neked. L
2012. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig mikor hazamész kezdj főzni magadnak bánatosan nagyokat sóhajtva hogy jaj de fáradt vagy de olyan éhes is egyszer csak eszébe jut hogy meglep egy kis ebéddel
2012. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer főzzél neki te!
2012. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rég volt a szulinapom, ugy hogy azt már lekéstem. Koszonom mindenkinek a hasznos tanácsokat.
2012. máj. 22. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
mondd, hogy addig nem lesz szex, míg nincs kaja az asztalon. ez tuti hatásos :D
2012. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni arról, hogy ő milyen kedveskedésnek örülne a legjobban, ebből simán elővezeted, hogy te milyennek.

Vagy vesd be a közös főzés ötletét, tök hangulatos egy üveg bor mellett együtt főzni. Főzés közben meg már rá tudod vezetni, hogy neked mennyire tetszik, sok puszi, hogy milyen ügyes, evés után meg el lehet mondani, hogy mennyire jól esett és hogy a te szívedhez a gyomrodon át.

Így adsz neki egy olyan élményt, amiben agyon van dícsérve, el van halmozva szeretettel, legközelebb megteszi magától is. Vagy néhány közös főzőcske után megemlítheted, hogy egyszer meglephetne. Pozitív megerősítéssel bárkinél bármit el lehet érni, csak ügyesen kell használni ;)

2012. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pl így:

"Húzzál vissza a konyhába asszony!"

Érteni fogja a dolgát meglátod, évszázadok óta működik

2012. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!