Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülés után külső aranyér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után külső aranyér, fájni nem fáj csak hát esztétikailag zavar, és félek h. a páromat is fogja. Csak lézeres mütéttel lehet eltávolitani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
műtéttel el lehet távolítani,de azt nem tudom, hogy lézerrel-e vagy sem! amúgy vannak krémek,gyógyszerek amiktől elmúlik,csak el kell menni orvoshoz.
2012. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dottorre ***** válasza:
Kenőccsel is lehet próbálkozni, patikában ajánlanak neked jót!
2012. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali! A külső már csak műtéttel távolítható el.

Nekem is ilyen volt és lelézerezték itt:

[link] Dr. Dömötör Gábor.

Bementem reggel és ha jól emlékszem késő délután már

mehettem is haza. Pár napig fájt, de fájdalomcsillapítóval

átvészelhető. Gyorsan gyógyul. 1hónap múlva teljesen jó lett. Szerintem érdemes meglépni, mert a kiújulási arány a lézeresnél nagyon alacsony. Nekem 4éve volt és semmi probléma azóta.

2012. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!