Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír más lánynak ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír más lánynak ilyet?

Figyelt kérdés

A barátom olyan hozzászólásokat ír facebook-on egy lánynak, hogy csini vagy, legjobb képed, jól nézel ki. Ezeket mire véljem? Érdemes emiatt összevesznünk? Engem eléggé zavar, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen. A lány végülis valamilyen szinten a családjához is tartozik, de járt is vele régebben.

16 évesek vagyunk.



2012. máj. 24. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha zavar, beszeld meg vele.
2012. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nem a legjobb jel és az exe. + valamilyen szinten a családjához tartozik. Nem tudom lehet hogy még mindig vannak érzései a lány iránt. De az lenne a legjobb ha nem összevesznél vele hanem megbeszélnétek. Elmondanád neki, hogy ez téged zavar és megbánt vele. Ha emiatt mérges lesz rád akkor úgy néz ki, hogy nem igazán érdekli, hogy ez téged zavar. Lehet, hogy annyira nem tart fontosnak.
2012. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg fogom beszélni vele. Lehet, hogy csak jóban akar lenni vele, vagy nem tudom. Mindenesetre zavar. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 24. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

én már tuti balhéztam volna :DDD

mondjuk nagyon féltékeny típus vagyok. de tényleg kérdezd meg, hogy mi ez.. de élőben, hogy lásd a reakcióját

2012. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon féltékeny vagyok :-S. Pont ezért tettem fel a kérdést, mert már nem tudom, hogy csak én fújom fel a dolgot, vagy más se tartja helyesnek.
2012. máj. 24. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Tedd szóvá, nem kell veszekedni, de meg kell beszélni!

Ilyen idősen én is problémáztam ilyesmiken, de úgy voltam vele áhh inkább nem mondom, kibírom (csupa apróságról van szó, de aztán felhalmozódott, és eléggé rossz hatással volt rám, nagyon elrontotta a napjaimat, egyre többet agyaltam ilyen hülyeségeken, ahelyett, hogy megbezséltük volna és kész...)

szóval, hajrá, ha zavar valami, mondd el bátran, sokkal jobb lesz, mert ha egyszer zavar, akkor nem fog magától elmúlni.

2012. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ennyiért én már szakítottam is volna. Annyiért cirkuszoltam, hogy "jópofiztak" face-en. :) Nekem ott betelt a pohár. De tényleg beszéld meg vele, most az a legjobb.
2012. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Személyes tapasztalatomat írom csak le:

Ugyanígy az ex képeit kedvelte a kedves párom, szóltam, hogy zavar, hogy magyarázza el miért teszi.Normálisan kérdeztem, hiszti nélkül, leülni megbeszélni, mert én is ennek vagyok a híve.

Mindenben tökéletesen igazat adott, hogy jaj olyan hülye volt, nem is gondolta, hogy ez engem zavar, és ő tartja a jó viszonyt a volt barátnőkkel és stb. Megígérte, hogy nem lesz több ilyen. Nem is volt egy darabig, aztán jött egy kép, és megint like. Akkor kicsit idegsebben kiakadtam, hogy ez nem lehet igaz...már megbeszéltük előtte, és mégis ez van. Elnézés lett megint belőle, hogy jesszus ilyen nem lesz többet. Rá 2 hétre megláttam a levelezésében, hogy azon a napon, mikor a kedve ex fényképét kedvelte, beszélgetett is vele, és (miközben én úgy hittem, hogy minden rendben köztünk) neki ecseteli, hogy még mindig szerelmes belé, és hogy szívesen írt volna a kép alá, de én kiakadtam stb. a többit el lehet képzelni.

Mi is kb 1 éve jártunk már. Csak azért mondom, hogy nem feltétlenül baj az ha kicsit elővigyázatosabb az ember, és ne hagyd, hogy azzal támadjon, hogy féltékeny vagy.Miért kéne nekünk eltűrni akárcsak a gyanút is, hogy a hátunk mögött ilyeneket csináljanak, mikor az ilyen viselkedésre senki sem szolgál rá.

2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
állítsd válaszút elé. Ennyi! Én is ezt tettem! Egy pasid van, nem kettő! Minek tart 2 vasat a tűzbe?! Ha még egy ilyet csinál, akk lapát.
2012. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 15:54


Meg is értem hogy nem szeretett téged. Az olyan lányokat, mint Te, a férfiak sohasem szeretik igazán.

2012. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!