Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy ismeretlen lányt az utcán?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

jujjj:D


hallod gyerek, hogy ez a dolog menjen, ahhoz nem lesz elég a mostani tutyimutyi lelkivilágod :D


gondolom ki se mennél napokon keresztül nöket leszolitgatni mindenféle eredmény nélkül. Mondjuk naponta 20 lány, vagy amennyit találsz. Nem mindegyik fog szeretni, söt az sem fog nyakadba ugrani amelyiknek tetszel. De ezt igy kevéssé értelmezed szerintem amit mondok.

2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hé te ott!
2012. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
őszintén? szerintem erre születni kell. (de nem akarok flegma lenni) ez nagyban függ a lánytól is, hogy milyen a személyisége.
2012. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaja, erre sajnos születni kell. A múltkor is láttam egy csecsemőt, olyan flegma dumát letolt a csajnak... :DDD
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akar-e gyorsan 20.000ft-ot keresni!...:)))
2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!