Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért nem néznek meg az utcán mert duci vagyok?

Figyelt kérdés

Még szinte soha nem vettem észre hogy valakinek megtetszettem volna úgy hogy simán csak elsétáltunk egymás mellett.(Persze nem arra gondolok hogy egyből szerelmes lett belém vagy ilyesmi.) Mindig amikor sétálok pl barátnőmmel akkor mindig amikor azt hiszem hogy valaki rámnézett rábeszélem magam hogy nem engem nézett hanem barátnőmet vagy olyan is szokott lenni hogy barátnőm mondja hogy hogy megnézte az a biszonyos fiú őt. Ilyenkor teljesen lehangolva érzem magam hogy miért hiszi hogy csak őt nézhetik meg az utcán (egyébként tényleg szép lány). Szósincs féltékenységről vagy ilyesmi mert azért mondja ezeket mert ilyen a természete de azért mikor elgondolkozom ezen tényleg kicsit rosszul esik.


Lehet hogy azrét nem néznek meg mert duci vagyok?


Szerintem a kisugárzásommal nincs baj és alapvetően jófejnek tartom magam és ezt most nem egózásból.


Barátom sem volt még és azhiszem már szinte kétségbeesetten szeretnék szerelmes lenni mert kisség szeretethiányom van.


Mi lehet a baj velem? 16/L


2012. máj. 24. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A, a tipikus szep lany - duci lany baratsag... :D
2012. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszinte válasz: jó eséllyel tényleg a barátnődet nézik meg, sajnálom. De neked amúgy miért jó, hogy egy kimondottan szebb lánnyal mutatkozol? Mert hogy neki miért jó azt tudjuk.

Ha nem vagy elégedett az alakoddal, tégy érte, hogy másképp legyen.

2012. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy mégis?
2012. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy telt, vagy kövér mint egy víziló! Mert a srácok legtöbbje nem gazán szereti a zörgőcsontú-ropilábú deszka csajokat mint akiket a tv-ben mutogatnak.

Az a jó csaj, aki ott gömbölyű, ahol kell! Mint Szabó Zsófi! Ismétlem nem amorf, hanem gömbölyű. Ezt némi mozgással korrigálni lehet.

2012. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előszöris nem fogom lecserélni a barátnőmert mert mondjuk szebb nálam. Másodszor pedig az hogy szerintem szép az nem jelenti azt hogy mindenki szerint az. Az arcomra nagyon sokat mondják hogy szép, öltözködésbe vagyok olyan jó sőt ezt sem egózásból mondom de sokszor kifejezetten jól öltözök.Szoval azzal nincs bajom hogy dicsérnek mert télleg sokat szoktak (és nem csak barátok) csak azzal hogy szerintem a fiúk mintha észre se vennének.De úgy értem hogy egyáltalán semilyen. Se szemüveges se kövér se vézna semilyen.
2012. máj. 24. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont csak az önbizalmaddal van gond, semmi mással. Légy egy kicsit merészebb! Tudod...A bátraké a szerencse!
2012. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CMD ***** válasza:

Nagyon is valószínű.


Itt a GYK-n rengetegen azt mondják, hogy "óóóó nem baj, jó ha duci vagy."


Ezen az oldalon rengetegen örülnének, ha már pinához jutnának, és baromira mindegy már nekik, csak legyen valami.


Viszont a duciságon simán lehet változtatni, csak hát igen.....akarni kell.

2012. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!