Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakított velem a barátom, és vissza szeretném szerezni, mert még szeretem. Azt mondta, már nem szeret, ezért szakított velem. Most viszont nagyon jó barátok vagyunk, és szinte mindennap találkozunk. Mit csináljak hogy visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy van e esély rá hogy ujra összejöjjetek aztán majd kiderül mit reagál rá.
2012. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem szeret mièrt akarsz vele lenni?mondjuk ennek sok èrtelmèt sem làtom,hogy az "exek" talàlkozgatnak.
2012. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szakítás után barátok maradnak akkor vagy még mindig szerelmesek vagy sosem voltak azok.

Hát ha azért szakítottatok mert már kihűltek az érzései, akkor sajnos nincs mit tenni, viszont akkor ezzel, hogy barátok maradtatok csak magadat kínzod. Ezt a dolgot érdemes lenne átbeszélni vele. Ami egyszer elmúlt nem valószínű, hogy vissza fog jönni. Nálam hiába való volt ez a maradjunk barátok de én közbe visszaakarlak szerezni dolog.:/ Ezt nem tudod erőltetni vagy jön magától vagy nem...

2012. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem úgy találkozgatunk,hanem ha például edzése van vagy valami,akkor én is ott vagyok a barátnőmmel,és utána meg együtt megyünk haza.
2012. máj. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!