Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok úgy, hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, hogy nem volt kedvetek beszélgetni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

néha nincs kedvem fellépni a messengerre, mert tom, h benn van a bnőm s rám ír. Van amikor nincs mit beszéljünk, csak osszuk a semmit. Viszont van amikor hazajövök s az első, hogy fellépek a messre, hogy beszéljünk.

Ez vajon baj ha néha nincs kedvem a barátnőmre?


2009. jún. 29. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Eleg nagy baj! Szerintem unod es azert van ez az erzesed. Probaljatok feldobni a kapcsolatot. :)

32/N

2009. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Nem hinném, hogy baj lenne. Van, amikor nincs kedvünk senkihez és semmihez, még a barátnőnkhöz se. Nyugi, ebben nincs semmi rossz és egyáltalán nem baj:)
2009. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem a barátom az egyedüli ember, akivel mindig mindenről tudok beszélgetni. Csak aztán hosszú órákra ott ragadunk...


Ha nincs kedved hozzá és néha tehernek érzed akkor ez nem igaz szerelem, nem ő az igazi.

Én akkor viselkedek így ha már unom az illetőt és hamarosan szakítás lesz.

Egyébként nem baj lehet túlságosan rád akaszkodik és azt senki sem viseli jól ha nem hagynak neki teret. Néha menj el a haverjaiddal is szórakozni. Különben az msn eleve értelmetlen én már ahhoz se akarok felmenni akit kedvelek mert túl sok olyan ember van akit nem kedvelek :) egyesével letiltogatni mindenkit pedig hosszadalmas.

2009. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, a gond ott kezdődne, ha mindig lenne jobb dolgod, mint vele beszélgetni. Velem is előfordul, hogy nincs kedvem beszélgetni a barátaimmal, még a legjobb barátnőmmel se.
2009. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekm is volt ilyen, még hozzá azért,mert a barátnőmet nem érdekelte más, csak a ruhák a cipők, sminkek, turkálók, és már ki voltam,hogy csak arra vagyok jó, hogy ezeket hajtsuk egész nap, és meg is sértődött mikor nem mentem vele sehova,mert úgy gondoltam ez nem barátnősködés.De az ember társas lény, és ha már egy barátját elveszti, kevesebbnek érzi magát valamennyivel.Akármilyen is.
2009. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi félreértettem a kérdés!:) amúgy normális igen..
2009. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pl ma is hazajöttem a vizsgáról, fel kellett volna lépjek, de mát tom, h ugyan azok a kérdések, hogy hogy ment?, tudtam-e?. Szal Ő nem hibás mert illik megkérdezni de én már unom. Amúgy mikor mind a kettőnknek jó kedvünk van akkor mi is fűről fáról tudunk beszélgetni.
2009. jún. 29. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szió..

Nincs ott semmi gond..

Egyszerűen olyankor nincs kedved a sablonos kérdésekhez, és persze a sablonos válaszadásokhoz sem..

Érthető...

Olyankor inkább csinálj valami mást, vagy feküdj le és aludj egyet.. Nekem mindig segít...

Mert azért valljuk be, akár hogy is szereti az ember a másikat, néha a kérdések azonossága idegessé tudja tenni... Én megértelek..

és hidd el, normális...

És ne aggodj ezen...

:)

2009. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem ez normális, néha nekem sincs kedvem beszélni vele...ha nem történt épp semmi, v nincs miről beszélni akkor minek menjek föl? csak hülyén gagyogni? felesleges. nézd meg anyádékat-apádékat, azokis sokszor délutánhosszat egymáshoz se szólnak, mégsem jelenti azt h ne szeretnék egymást, csak olyan hülye beszélgetséeknek meg kérdéseknek nincs értelme h "vizet ittál? kimész a konyhába?", etc...
2009. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!