Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti örültök neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örültök neki, ha buliban egy pasi, akinek szimpik vagytok, összeszedi a bátortságát, és nem csak távolról figyel, hanem oda is megy hozzátok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor milyen bátorító jeleket adtok?
2012. máj. 25. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ nekem tetszik-e :)
2012. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
nem örülnek, elutasítanak mindenkit így nem kell odamenni.
2012. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mosolyognék rá


de én mindenkire mosolygok általában, akivel találkozom:)

2012. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. A pasi dolga a kezdeményezés.
2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BierBear ***** válasza:
Letolnám a bugyimat.
2012. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem is tetszik és nem részeg és nem akar egyszerre letaperolni, hanem csak dumálgatni, akkor teljesen rendben van:D

Először egy kis szemezéssel lehet kezdeni. Ha látja, hogy viszonzom, akkor odajöhet egy ilyen szalvétával:

[link]

;)

2012. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen örülnék neki maximum beszélgetünk egyet :)
2012. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
örülnék neki :) de csak akkor ha nem totál részeg
2012. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Örülünk neki, de csak ha nincs totál készen, és valami értelmes témát dob fel...nemcsak bazsalyog.

Bátorító jelek: szemezés, mosolygás, hajbatúrás ilyesmi...de szerintem ezt úgyis érzed.

2012. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én mindegyikkel beszélgetek aki odajön és leszólít. kivéve ha annyira bunkó és tolakodó hogy annak ellenére elkezd fogdosni stb. hogy megmondtam hogy csak havernak tudom elképzelni meg erősködik hogy de, ő az aki nekem kell.

ezt hadd tudjam én jobban. csak az ilyet küldöm el a búsba. a többi megy magától vagy elfogadja a barátzónában a helyét...vagy ritka esetekben randizok vele később.

2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!