Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tini csajok 90%-a kéthavonta váltogatja a partnerét?

Figyelt kérdés
ha elmúlik a fellángolás és észreveszik a másik hibáit akkor már nemis kell?
2012. máj. 26. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:

90%?

Tényleg?

És kik a partnereik?Talűn idegen lények?

Szerintem meg tinifiúk...

Nem tudtad,hogy egy párkapcsolathoz (legalább) 2 ember kell?

2012. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*talán
2012. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a gyerekek csak a felnőttek tükörképei

el lehet gondolkodni ezen

2012. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem érzem így... tényleg vannak olyanok, akik hetente mással vannak, na de az max 20% nem 90%...

Én 16 éves vagyok, szeptemberben lett vége egy kapcsolatomnak, egy olyan fiúval, akit nagyon szerettem, és kb februárig nem is láttam mást rajta kívül. Egy olyan lány, aki tényleg szereti a barátját, és nem csak úgy heccből van vele, az nem fogja csak úgy leváltani egy másik pasiért.

2012. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része ilyen gyökér,nemcsak a tinik.
2012. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tini kor a tapasztalatszerzésről szól nem arról hogy 5-10 évekre megállapodjanak a egymásmellet. :D Elég hülyén hangzik
2012. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert komolytalanok. Később ez a 90% már ,,csak" 50 lesz.
2012. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben azok a tini lányok váltogatják a partnereiket, akik nem szeretnek szexelni. Mert 2 hónap után a srácok már elkezdenek szexet követelni, akkor a lány megijed és inkább szakít a sráccal, nehogy le kelljen feküdni vele. Aztán jön a következő balek.


18/F

2012. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!