Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most legyen vége, vagy szeptem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most legyen vége, vagy szeptemberben?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. A probléma az, hogy én szeptembertől 300 km-rel távolabb fogok tanulni és kollégista leszek. Ez már most nagyban befolyásolja a hozzá való viszonyomat, ugyanis szeptembertől valószínűleg vége lesz a kapcsolatunknak. Szerintetek hagyjuk egymást, vagy legyünk együtt azzal a tudattal, hogy szeptemberig leszünk csak együtt?

Talán emiatt is van az, hogy elbizonytalanodtam, mert nem vagyok benne biztos, hogy úgy szeretem őt ,mint régen.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2012. máj. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ezt ne velünk beszéld meg, hanem a barátoddal. most eldöntöd egyedül h akk vége? v azt h csak szeptemberbe lesz vége? egy kapcsolatban 2 fél van, azaz 2 félnek kéne eldönteni EGYÜTT....
2012. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sokat jelenthet neked ez a kapcsolat, ha azért képes lennél szakítani, mert messze lesztek....

Még most szakíts vele, minek hülyítenéd nyár végéig?

2012. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
2.nak van igaza. Nemszereted te ezt a fiút,talán soha nem is szeretted. Ne hülyitsd.. Ha nagyon szeretnéd,megoldanátok,nem is gondolnál ilyenre. Ez nem szerelem,talán még szeretet sem. Még most hagyd ott.18F
2012. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CMD ***** válasza:

Azért nem akar most szakítani, mert nem szeretné, ha esetleg a nyár üresjáratban telne. Értitek, a hormonok, meg minden, valakinek rendszeresen ki kell pókhálóznia odalenn.


Szeptembertől meg ugye meg van oldva, más város más emberek, ha meg koedukált a kollégium, akkor nem is írok semmit.


A srác érdekében és a betyárbecsület nevében azt mondom, inkább most szakíts vele. Hátha szerencsésebben alakul az élete nyáron, mint veled.

2012. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!