Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan tapasztalatotok hogy valaki képen sokkal jobban nézett ki mint élőben?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Netes társkeresés? Csalódtatok?
2012. máj. 26. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ohh, nem 1x. Sok csaj photoshoppoltatja a képeit, mielőtt felteszi. Osztálytársaim mesélték.
2012. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen mert nem szoktam neten ismerkedni :))

De ez a photoshopnak köszönhető :DDDD

2012. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egyszer beleestem ebbe a hibába..msn-en küldött képet az illető..majd taliztunk és majdnem elhánytam magam tőle -.- fújj rossz visszagondolni is :P
2012. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt a jó példa: nem kell neten partnert keresgélni:D:D heheee :P
2012. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haha... manapság az fura, ha vki élőben szebb mint képen... sok mindent el tud takarni az a fotóbolt, és van pár olyan fotó "póz" is, ami nem annyira adja ki a súlyfelesleget
2012. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D:D de aki a netes ismerkedésben bízik, az meg is érdemli :S:D
2012. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, előfordul. De akár fordítva is :P
2012. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!