Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meleg a bátyám?

Figyelt kérdés
26 éves a bátyám és nincsen barátnője. Egyszer volt neki de az sem volt igazi barátnője csak igazából simán jó barátja akinél 2 éven keresztül lakott. Kiskorába csak lányokkal barátkozott. Cukrászként dolgozik. Most egyedül lakik Pesten egy panelba. Lehet hogy meleg? Mert ha igen semmi bajom nem lenne vele sőt egy kicsit meg is könnyebülnék hogy nem én vagyok egyedül a családban...
2012. máj. 27. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
:D lehet.
2012. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges ha többet barátkozott lányokkal,de lehet hogy csak ilyen szempontból gátlásos v visszafogott.Ülj le és beszéld meg vele:)
2012. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan egyszerű ez. Én még csak 13 vagyok és nem 100% hogy meleg csak egyenlőre van egy két meleg hajlamom és reménykedek benne hogy majd kinövöm de ha nem az se baj mert nem az a depis ember vagyok szóval könnyen el tudom fogadni a dolgokat :-). És én Kecskeméten lakok ő meg Pesten de majd megpróbálok beszélgetni vele
2012. máj. 27. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Az árulkodó, ha csak lány barátai vannak.
2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen én sunyiban playboy-t nézegettem, nem pedig azon gondolkodtam, hogy hátha meleg vagyok és reménykedtem, hogy a bátyám is az.
2012. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát én meg a CKM-t szoktam nézegetni és tetszenek a lányok csak néha ha meglátok egy-egy fiút akkor van olyan fura érzésem hogy annak ellenére hogy fiú tetszik de ha ilyen érzésem támad gyorsan előkapom a CKM magazint és nézegetem.
2012. máj. 27. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

figyi, elég homofób vagyok.


de az én bátyámnak 24 éves létére alig volt kapcsolata (1-2 hónap, az semmi), és most van együtt egy lánnyal több mint fél éve, és össze fognak házasodni. attól még hogy nem sikerült neki senkivel, attól még lehet hetero.

2012. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Manapság a lányok igényei hatalmasak.


Én is 22 évesen egy lánynak sem kellettem még, pedig már tizenéves korom óta szeretnék normális kapcsolatot egy lánnyal.


Talán a srác túlságosan ott ragadta lányok barátzónájában, ez lett a veszte.

2012. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg meleg, igen. A tényeket nézd: felnőtt, önellátó, és egyedül él évek óta, nem volt barátnője. Ennyi.
2012. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!