Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok antiszoc lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok antiszoc lányokat?

Figyelt kérdés
Minden lány beszarik tőlem, mert túl antiszoc vagyok, úgyhogy nekem is valaki olyan kéne, aki utálja az embereket meg ilyesmi. Van valami gyűjtőhely?
2012. máj. 27. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha antiszoc. vagy akkor mit keresel egy közösségi oldalon?:DDD
2012. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mindjárt megyek ereket vagdosni, te szemét!!!!


:D:D:D:D


Valójában barátságos vagyok, csak nem mindenkivel. :)

2012. máj. 27. 22:56
 3/20 Marada ***** válasza:
48%
pszichiátria
2012. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én az vagyok. minek 2 antiszoc együtt?
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdező de édes vagy :D Ha annyira antiszoc lennél nem is rágódnál a témán, szerintem szimplán rossz helyen keresgélsz! :) Hajrá, az antiszoc csajokat felejtsd el, unalmasak lehetnek :D
2012. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Legalább valami közös legyen bennünk.
2012. máj. 27. 23:03
 7/20 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én eléggé az vagyok és az a tapasztalatom, hogy egyetlen pasinak sem jön be az ilyesmi.. még az antiszociálisaknak sem..(max, ha valaki nagyon szép, de akkor csak bejátsszaxd)
2012. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gyujtohely nincs, hacsak vmifele szektak. Antiszoc emberek mindenhol vannak, attol fuggetlen h utaljak az emberi fajt meg ugyanugy setalnak utcakon:)
2012. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező..vagy vàlaszolòk...szerintetek milyen az antiszociàlis làny? Talàn lànyból kevesebb lehet de nem biztos hogy unalmas attòl valaki.
2012. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!