Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NEM BÍROM MÁR, KÉRLEK SEGÍTSET...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM BÍROM MÁR, KÉRLEK SEGÍTSETEK! Mit tehetnék, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, de ennek már 1 éve. Az a legnagyobb gondom, hogy még 1 év után is brutálisan hiányzik az exem és sokszor sírok miatta...Van most barátom már 3 hónapja, szeretem is, de megzavarja a gondolataimat, hogy egyfolytában csak a régi pasim jár az eszemben...Az exemnek van már egy 1 éves kapcsolata. Nagyon hiányzik, de el akarom őt minél hamarabb felejteni!!! Mit tehetnék? Már minden módszert kipróbáltam :(

2012. máj. 28. 00:47
 1/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ezért nem kéne nekem kapcsolat ha nem érezném, hogy egy életen át tartana mindkét részről.


Szerintem csak az segít ha elgondolkozol, mi hiányzik benne, pontosan az ő személye vagy az érzés amit kiváltott, amiket átéltetek, gondolom ő kiegészített ami benned nem volt meg.

2012. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyi! Szerintem olyan pasival ne legyél akinél ugymond nem érzed a tüzet nem érzed annyira jòl vele magad hogy megadja azt a plusz érzést vagyis felülmùlja a volt baràtod es letudd zàrni magadban ha nem érzed ezt akkor olyan partnerrel ne legyél mégha szereted is valamennyire mert akkor mindig őt az exet fogod keresni a màsikban..bàr lehet nem a legjobb kifejezés de remélem érthető vagyoj...legalàbbis magambòl indulok indulok ki mert a volt baràtomba szerelmes voltam vagyok..es nagyon sok fàjdalmat okozott es akàrkivel talàlkoztam utana senki nem tudta elfeledtetni velem es végig rà gondoltam es emiatt nem kezdtem kapcsolatba senkivel de az a gond hogy még mindig ebben a helyzetben vagyok es nem tudom mikor mùlik el. 24 l
2012. máj. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem nem kell szegyellned magad, egyaltalan.. persze, nem kellemes a szitu, sem az uj baratodnak, sem pedig Neked, de felejteni nem konnyu. Egyebkent en inkabb atertekelesnek/athelyezesnek neveznem. Elfelejteni (valoszinuleg) nem fogod, es nem is kell, csak atrakni egy masik fiokba. Az emlek fiokba.

Az tud segiteni, ha (ahogy, az elozo valaszolo is irta) felteszed magadnak a kerdest/kerdeseket, (legjobb, ha le is irod oket) hogy mi hianyzik igazan.. Eloszor, kapsz egy jo hosszu listat. Nem baj, A kovetkezo nap menj vegig a listan es huzd ki azokat, amiket a legkevesbe, vagy egyaltalan nem hianyolsz! A kovetlezo nam megint! Ezt csinald, addig mig csak 1 marad es ezt az egyet tartsd meg es tedd el az emlek fiokba! De csak azt az egyet! Az az egy dolog fog emlekeztetni ra. A maradekot azt ugy , ahogy kihuztad a listabol, ugy huzd ki a fejedbol is..


Sok sikert!

2012. máj. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először magaddal beszélgess el, próbáld tisztázni a dolgokat, s lezárni a múltat! Utána maximálisan rákoncentrálni a mostani párodra, próbáld meg értékelni,h van vki melletted, aki szeret, s aki akar.

Mert ami nincs, az fájhat, de attól még nem lesz .

2012. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én így vagyok, bele is betegedtem ebbe, konkrétan nem tudok enni. infúzióra akartak kötni, szerencsére azért kefírt, joghurtokat már tudok enni.

azt tervezem ha jobban leszek, minden időm tanulásra vagy hobbira szánom hogy ne legyen időm gondolkozni rajta és este hullafáradtan essek ágyba.

én is jártam közben mással pár hétig de nem tudtam sokáig áltatni, az ex miatt nem tudtam megszeretni.

megvárom, hogy túllegyek rajta és akkor kezdek új kapcsolatot.

2012. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból, látogasd meg a barlangjában!
2012. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szabadsagharcos válasza:
Az sem korrekt, ha az uj baratod beled szeret, Te pedig masra gondolsz. Nincs esely az exeddel ujrakezdeni?
2012. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs, barátnője van már 1 éve és nem hiszem hogy újrakezdené velem... :)
2012. júl. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!