Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akibe nagyon szerelmes vagyok. Tudom, hogy ő nem szeret, de mégis nagyon aranyos velem. Én meg mindig bunkóskodok vele. De miért csinálom ezt? Pedig nem akarom. És ő miért ilyen aranyos velem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
hogy értve bunkoskodsz mit csinálsz?
2009. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
attól hogy nem jösz be neki attól még lehet még aranyos veled meg bárkivel is, pusztán emberségből... Egyébként vannak emberek akik inkább bunkóskodnak, minthogy felfedjék a valódi érzéseit. Félsz kimutatni az érzéseidet mert tudod hogy nem szeret, de lehet hogy Ő is szeret a szive mélyén csak mivel te "bunkóskodsz vele" így azt hiszi hogy nincs esélye :) ördögi kör...
2009. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van..:S


és én sem tudom miért csinálom..xD

csak ugy jön..:S


de nyugi nem vagy egyedül

;)

2009. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, annyi kitérővel, hogy én nem bunkóskodtam, csak mindig úgy tettem, mintha nem érdekelne, nem venném észre, pedig majd meg evett a fene érte.

Azóta már réges régen erős szerelmi kapocs van köztünk...


Azt hiszem ez egy természetes reakció a részedről, ezzel próbálod leplezni a valódi érzéseidet iránta.

Valószinűleg Ő azért annyira kedves Veled szemben mert valamit sejt, érez, és talán csak önbizalmat akar nyújtani a számodra.

Lépj, és adj egyértelmű jeleket.

2009. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többiek miért nem tudják értelmezni a kérdést. Teljesen kihagyták a "tudom, hogy nem szeret" részt. Hasonló cipőben jártam én is, még a bunkó rész is egyezett. Ha túlleszel rajta úgy igazán, elfelejted ezt a felvett viselkedést is vele szemben. Ő azért kedves, mert valószínűleg - bármennyire is úgy gondolod, hogy nem - látszik rajtad, hogy érzel iránta valamit. + már abból tudja, hogy bunkóskodsz vele. Ez egyértelmű. A megbántás és a sértegetés persze MÁS dolog, de gondolom, te csak csipkelődsz.
2009. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18:31-vagyok.


Az utolsónak és a kérdezőnek:

honnan, miből tudjátok, hogy nem szeret?

Én is ezt gondoltam, és éreztem a reakciókból, s'lám, azóta is dúl a love...

2009. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!