Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek kellene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kellene egy ilyen pasi (bővebben lent, kicsit hosszabb sztori)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tavaly, 27 évesen kiderült rólam, hogy dysthymiás vagyok, ami lényegében véve a depresszió enyhébb fajtája, viszont gyerekkorban már elkezdődik. Mondjuk már korábban is sejtettem/éreztem, hogy beteg vagyok, de soha senki nem figyelt rám, én meg soha senki iránt nem éreztem akkora bizalmat, hogy segítséget tudjak kérni. (A legjobb az volt, amikor gyerekkoromban anyám is csak fenyegetőzött az orvossal, amikor "hisztiztem", ami csak erősítette a félelmeimet.) Nagyon gátlásos és visszahúzódó voltam, nem igazán szerettem a társaságot, így az emberi kapcsolataim is gyakorlatilag a nullát súrolták. Rondának éreztem magam, és gyűlöltem magam az egész miatt. Egyetemen már kicsit nyitottabbá váltam, de képtelen voltam mély barátságokat kötni (azt se tudtam, hogyan kell, mert gyerekkoromban kimaradt) és lányokkal ismerkedni. Főleg 20-on túl szégyelltem már nagyon magam, még inkább rágódtam a problémákon, szívem szerint kérdezgettem volna embereket, hogy hogyan kell barátkozni vagy csajozni, de féltem, hogy rákérdeznek, hogy addig akkor mit csináltam, és végül is jogosan kérdezhették volna. No meg attól is tartottam, hogy ha egy lánnyal el is mennék randizni, akkor egy idő után szóba kerülnének az olyan kérdések, hogy "na és a barátaid..." stb., és görcsbe rándult a gyomrom, mert elvégre mégse válaszolhattam volna azt, hogy "tudod, beteg vagyok, és...". Szóval belekerültem egy ördögi körbe, de az utóbbi időben már elég sokat javult a helyzetem. Sokkal nyitottabbá váltam, mint azelőtt, gyakran a lányokkal is merek lazább lenni, igyekszem ismerkedni, bár néha akadnak még döccenők. Próbálom felépíteni a normális életet, amit gyerekkorban kellett volna elkezdeni, de a fent említett okok miatt nem sikerült.

Szóval a kérdés: lányok, nektek kellene olyan pasi, aki problémákkal küzd(ött), de igyekszik kimászni a gödörből? Elítélnétek őt, ha megismernétek a múltját és a jelenét?

Bocs, ha esetleg hosszú lett a mondókám, de így talán érthetőbbé vált a történet. Amúgy meg aki azzal jönne, hogy csak sajnáltatni akarom magam, azzal közlöm, hogy én igenis sokkal mélyebbről indultam, mint a legtöbben, és már eddig is sokkal többet tettem korábbi önmagamhoz viszonyítva, mint azok, akiknek könnyebben ment minden.

Hát akkor várom a lányok válaszait, kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. :)


2012. máj. 28. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit?! o_O De azért elolvasom... :'D
2012. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna .. megérteném és nem ítélném el, sőt inkább megpróbálnék segíteni neki kibontakozni, szerintem ezen nincs semmi szégyelni valód.. és nagyon büszke lehetsz magadra h kezdesz már "kimászni a gödörből".Remélem egyszer ha nem is teljesen de sikerül majd rendbe jönnöd annyira h önfeledt életed legyen, addig pedig sok biztatást és siker élményt kívánok
2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az már eleve jó pont, hogy kezdesz nyitni az emberek felé. Idő kérdése, és ha sokat dolgozol rajta, akkor lesznek barátaid és bnőd is. Nem lehet elítélni valakit azért, amin keresztülment, főleg, ha küzd és tesz érte, hogy máshogy legyen. Még hosszú az út előtted, de ha továbbra is kitartasz, akkor megtalálod a hozzád való barátokat és bnőt. Kitartást és sok sikert!
2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Egyébként én fiú vagyok, de ha egy hasonló problémákkal küzködő lánnyal lenne dolgom, akkor engem nem zavarna. Speciel én inkább segíteni próbálnék neki, és nem távolodni tőle., és segítenék neki kicsit szocializálódni/barátkozni ilyenek. :)
2012. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az utolsóknak köszönöm, ment is a zöld kéz, úgy tűnik, azért néha normális emberek is megfordulnak itt. Az első válaszoló "úriember" viszi a pálmát, ritka értelmes jószágnak tűnik (a második se kutya, ő is itt próbálgatja villogtatni az értelmi színvonalát és a humorát); kifejezetten lányok válaszát kértem, talán ő is annak érzi magát, annak ellenére, hogy közölte: ő aztán nem olvassa el, amit írtam (ja, nehogy gondjai legyenek az összetett mondatok értelmezésével, talán túl magas az IQ-jához és az EQ-jához).
2012. máj. 28. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:

hasonlókan vagyunk, de csak nagyon kicsit :D

engem alsóban szétcsúfoltak... mivel... "bűzös borz" ... sok alsósnál van ez, s a kisgyerekek nem értik meg,hogy ezért olyan felesleges elítélni valakit... szóval ők nullára vitték az én barátkozási hajlamom :) szerencsére sikerült azért 2 örök barátot szereznem, szóval a helyzetem ennyivel jobb. nem hiszem, hogy valaha sikerülne olyan nyílttá válnom, mint amilyen kicsiként voltam >.< bár, még nagyon fiatal vagyok...

most utálom a társaságot, de igyekszem úgy tenni mintha nem így lenne. :\


minden esetre, hogy válaszoljak is, ha korodbeli lennék nem mondanám, hogy nem kellesz :) sőt, szeretem is az ilyesmi fiúkat. kár, hogy eddig nem találkoztam sokkal. plusz, ha valaki van mellettem, akkor sokkal bátrabb vagyok, szóval mindent megtennék azért, hogy segíthessek nyíltabbá válni.

sok sikert a gödörből való kimászáshoz!


13/L (igen, még nagyon kicsi vagyok :\ )

2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad és végre jól tudod érezni magad a bőrödben, akkor simán van esélyed kapcsolatra.
2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szoffi:)) válasza:

Hmm ez egy nehéz kérdés,mármint úgy gondolom ,ha valaki erre rögtön azt válaszolja ,hogy persze,nem zavarna azért csak elgondolkodik előtte.

Minden helyzettől függ hiszen a legtöbb ember szimpátián ismerkedik vagy hogy is mondjam... azzal fog szóba állni és beszélgetni aki neki szimpatikus.Általában egy mosoly mindenen segít.

Na jó nem általánosságba akartam beszélni ,hanem arról amit én gondolok.

Nem elítélni semmiképpen sem ,max ha nem akarna változtatni a helyzetén ,de ez ebben a pillanatban pont nem így van. Tehát valószínűleg (ha van közös érdeklődési körünk) (a szégyenlősebb lányok közé tartozom,akkor ha még nem ismertem meg valakit) segítenék neki.De persze a teljes igazság az ,hogy mindig vannak kivételek.

Én azt kívánom neked ,hogy legyen valaki aki megért!:)

2012. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megértem az ilyet és elfogadom. Ha kedves és normális vagy (márpedig annak tűnsz), akkor hogy ne kellenél?
2012. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A mosolyka lemaradt. :)*
2012. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!