Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna e titeket az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna e titeket az, hogy remormatus vagy a lany pedig baptista?

Figyelt kérdés

23f , 23l


- kicsi felek a baptistaktol .... olyan furak neha


2012. máj. 28. 22:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* = reformatus
2012. máj. 28. 22:52
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt neked kel tudnod,illetve nektek kell elfogadnotok egymást. A párom külföldi és muzulmán vallású. Az első pillanattól fogva elfogadtuk egymást,egymás vallását,hiszen én református vagyok. Nem volt egyszerű,de a szerelem mindent legyőz. Már 3éve a férjem,minden rendben kettőnkkel.

Remélem sok negatívat fogok kapni,mint mostanában mindenért.

2012. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az tudnod kell, hogy elvileg a baptistáknál tilos a házasság előtti szex. szóval erre ne is számíts. amúgy meg engem zavarna, ha ilyen "szekta" szintű vallás tagja lenne, mint a baptista, adventista, mormon, hitgyüli, jehova tanúja stb.

de legjobban az zavar, ha meg akar téríteni és a pofámba tolja a vallását.

2012. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én meg zsidó vagyok,na és ? :D
2012. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mondjuk egy zsidó+muzulmán párost megnéznék :DD
2012. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
na igen az nem fér össze
2012. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
en inkabb azt NEM SZERETNEM , hogy ha osszejonne a dolog , hogy megprobaljon atteriteni , vagy hogy a gyerkek majd baptistak legyenek
2012. máj. 28. 23:17
 8/15 anonim ***** válasza:
de gondolj bele, ő pedig ugyanezt akarja valsz. vagyis a gyerekek legyenek majd baptisták és ne reformátusok, és idővel, szépen lassan te is térj át. szóval szerintem, ha igazán hithű, akkor nem fog menni.
2012. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hulye vallasok .... csak galibat tudnak okozni....:-s
2012. máj. 28. 23:28
 10/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlen amúgy. a barátom krisna tudatú, ami ugye nem egy agresszív vallás. sosem próbált téríteni, sosem zavarta, ha marhahúst ettem, elfogadja, hogy ateista vagyok, és én is elfogadom, h ő nem az. és nem előtte eszek marhahúst.
2012. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!