Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hely, ahol ingyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hely, ahol ingyen lehet igénybe venni pszichológus segítségét?

Figyelt kérdés

szükségem lenne rá :(

és egyébként mennyibe kerül?


2012. máj. 28. 23:48
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:

Persze, ideggondozó. Sztk rendelés.


Amúgy óránként többezer forinttól indul.

2012. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem pszichiáterre gondolok, hanem olyan emberre, akivel csak elbeszélgetnék.
2012. máj. 28. 23:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan barátod akivel meg tudnád beszélni?

Milyen jellegű problémák, ha szabad kérdezni?

2012. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

oktatási intézményekben jo eséllyel fordul elő prszichologus.


amugy meg terápiás idötartam olyan 10-12 alkalom. Egy 50 perctöl ne várj semmit.

2012. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Macs1209 ***** válasza:
88%
Akkor beszélgess velem. Van ráérő időm, és lehet segíteni is tudok.
2012. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem jobban jársz ha itt ezen az oldalon inygen és bérmentve leírod a problémáid.van sok segítőkész ember aki szívesen ad neked tanácsot, többek közt én is ha tudok.
2012. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a problémám eléggé összetett, a barátaimmal persze meg szoktam beszélni, de szerintem szakemberre lenne szükségem. köszönöm szépen azoknak akik felajánlották a segítséget, lehet hogy élni fogok vele.
2012. máj. 29. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Rám is számíthatsz, ha gondolod írj priviben, meghallgatlak és adok tanácsot! ;)
2012. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki itt magadból a problémáidat. Sokat segít hidd el. Ha kérdésben nem mered, küldd el nyugodtan privátban. Így névtelenül még könnyebb is.
2012. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elmész a háziorvosodhoz, kérhetsz tőle beutalót rendelőintézetbe, az efféle SZTK-s dolgok ingyenesek.

Egyébként fizetős pszichológust bárhol találsz, azoknak meg az az előnye, hogy nem mennek hozzájuk tömegek, mivel fizetsz, biztos törődik veled.

De ha nagyon kell segítség és nem élsz nagylábon, SZTK-s is jó.

És tényleg sokat segít, ha anonim leírod, mi a gondod-bajod.

Vagy... még nyilvánosság sem kell. Nyitsz egy .txt-t és leírod, naplószerűen, mit gondolsz, mi a helyzet veled, szépen részletesen leírogatod a dolgaidat és rendszerezed. Akkor tisztábban látsz majd. Én így szoktam, legalábbis. Szeretek írni. Jobb, mint ölbe tett kézzel ülni és várni a csodát.


Pszichológusok ára meg... változó.

2012. máj. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!