Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, létezik olyan visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik olyan visszautasítás amit el tudtok fogadni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek tetszek. Amivel még nincs is baj, viszont folyton ezt nyomatja. Ezzel egyrészt szerintem bunkó és tiszteletlen velem (mert nem tiszteli a válaszom) másrészt saját magát is megalázza. Azt, hogy az egyértelmű "nem" válaszom után ugyanúgy folytatja tovább a szövegét mintha meg sem hallotta volna, menőségnek és határozottságnak gondolja, vagy egyszerűen ilyen "buta"?

Én megértem, hogy rosszul esik a visszautasítás, de hát szerencsétlen lány mit tegyen mégis ha semmilyen formában nem kiváncsi az adott fiúra? Megerőszakolni nem tudja magát, hogy azért is érdeklődjön.

Miért nem tudják elfogadni a fiúk (és a lányok), ha valaki nem akar tőlük semmit? Miért kezdenek el felháborodni, utálkozni (ezt szerencsre nem az én esetemre értem hanem általánosságban)? Hisz a kiszemelt nem tehet róla és joga is van hozzá, akármi is legyen az oka?



2012. máj. 29. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

hát azt hittem csaj létedre azért nagy manipulátor vagy, és csak 'különleges' a pasi de hát nem.. biztos tudod, hogy a visszautasítás az egyik legrosszabb érzést okozza, amit ember átélhet. az érzések pedig nincsenek akaratlagos szabályzás alatt, egyszerűen jönnek és kész. nyilván, hogy jogod van, de ezt magadnak kell érvényesítened. ha megviselte a pasit a dolog, nem helyeznék rá akkora felelősséget, hogy a jogköreidet felmérje.

a helyedben úgy viselkednék, hogy kiszeressen belőlem. így azt hinné, hogy ő döntött így az önbecsülése is ép marad, és le is száll rólad. persze ha nem vagy felkészülve, és utána leolt v rossz híred keltené akkor kevésbé javaslom.

24f

2012. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, szerencsére a megsértődést nem a saját esetemre értettem hanem általánosságban. Amúgy pedig nem szerelmes belém, ugyanis nem ismerjük egymást csak köszönő viszonyban vagyunk, évente egyszer véletlenül összefutunk (tehát "viselkedni" sem tudok/szoktam vele mert nincs mikor :D).
2012. máj. 29. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
ó, nem tudtam hogy ekkora terhet cipelsz :) de most már tudod a választ
2012. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

"Figyelj, XYZ! Értékelem és jól esik, hogy tetszem neked, de én nem akarok tőled semmit."


Valami hasonlót, azt hiszem.


21F

2012. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kb ezt mondtam de mintha meg sem hallotta volna. o.o
2012. máj. 29. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

a legjobb az egyenes válasz, hogy "nem tetszel, nem fog menni" valami olyasmi ami tükrözi a valóságot, ami nem kamu, ami nem kertelés. ha valaki nem tudja kezelni akkor az ő baja, de legalább te nem voltál paraszt!

akik finomkodnak és kamuznak valamit azokat remélem agyba-főbe fogja csalni valami ge*ci neandervölgyi állat!

2012. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!