Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzen egy lány testileg?

Figyelt kérdés
Hogy kezdeményezzek egy fiúnál, akivel eléggé jóban vagyunk? Nem vagyok a szavak embere, de annál inkább a tetteké. Szeretnék vele összejönni, vagy valamilyen kapcsolatot (akár testit) létesíteni. Mit tegyek? Nem olyanokra gondolok, hogy menjek oda, és markoljak rá, hanem valamilyen gyengédebb simogatás, ölelés, kacsintás vagy egyéb izgató, mégsem szemérmetlen érintés.
2012. jún. 1. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
öltözz kihívóan első körben
2012. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
öldeld át
2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire szokás köztetek puszival köszönni ill. elköszönni, de ha igen, akkor egy ilyen alkalommal egész véletlenül puszild meg a száját.
2012. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem speciel ez tetszene:Öltözz fel szexisen

-miniszoknya

-combfix vagy neccharisnya

-Hajad engedd ki

-És üljél keresztbe tett lábbal


Ettől végem van :D

2012. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Plusz nyugodtan csókold meg,ezek pont jó dolgok,tökre tetszik ha egy csaj rámenős.
2012. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Tudtok írni egy lényegre törő, mégsem szemérmetlen érintést?

2012. jún. 1. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólók jó dolgokat javasoltak. Amúgy nem szemérmetlen érintésnek, szerintem gyengéden simogasd a hasát/mellkasát, közben szenvedélyes tekintettel nézz a szemébe. Számomra ez irtó izgató tud lenni. :) Remélem tudtam segíteni. 19/F
2012. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.:))
2012. jún. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!